Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LOTR-Return of the King- /- 22 şubat salı- / -Kanal D-

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

ya tekrari olcakmi kacirdimda :(....[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Butun fılmı kacırmadan ızledım
Adamlar savas sahnelerini ziyan edip reklam sokmadılar yanlız o konuda tebrık edıyorum fakat her 20dk da mutlaka koydular reklamı. En son sahneye kadar hatta. 20dk dedimi kodular affetmediler ama filmin en guzel yerlerınıde zıyan etmedıler.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Dvd rule harbiden takiosun pcne/dvd playerina ohhhh rahatttmi rahatt tv-outun varsa pcinde dahada süfer olyo reklam nein yok.. ses sisteminde iyiyse kapat isiklarini bide misir patlagi all taamdir sinema keyfi gibin..
turkce lotru zaten sevmemiştim filminde sonunu izledim sadece ki kesilmiş baya gibi geldi (banami öle geldi bilemicemde)[signature][hline]
"Who wants to live forever?"
Deviant
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de ktük asıl Aragorn'un filmin sonunda Arwen'e saldırmasını kesseymiş. Deliriyoruz burda! :)[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...