Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pepelek fm hakkında bir soru.

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben her cumartesi 12-14 arası yayın yapıyorum fakat 2 hafta sonra tatile gideceğim ben yokken beni radyodan atmazsanız olur mu?ordada yayın yapmaya çalırım fakat orda internet sürekli düşüyor antalyada.bu soruyo bone'a sordum cevap vermedi.zaten hiç cevap vermiyor:).yani geçici olarak benim yerimi birine verdikten sonra geri olabilirmiyim?[hline]to be or not to be,that is the only thing that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar kalican tatilde? =]

bence hic bi mahsuru yok ama iste uzun bi sureyse kim ole kim kala, ben artik buyuk konusmamayi ogrendim [gec oldu, guc oldu ama ogrendim sonunda ehe][hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

radyonun asil amacinin athe'nin is arkadaslariyla sewdikleri muzigi ayni anda dinlemek oldugunu unutup radyoyu sahiplenen insanlar cok enterasan hehe[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 14 June 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
radyonun asil amacinin athe'nin is arkadaslariyla sewdikleri muzigi ayni anda dinlemek oldugunu unutup radyoyu sahiplenen insanlar cok enterasan hehe

lol be abartma sen de =]]]

mesai biter athe gider, meydan paticige kalir, kalsin, radyonun o halini de sevioruz

sonucta athe de paticikte diil mi =][hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

benim bi fikrim var bu saatler icin

madem yeni wj almiyoruz, o zaman bu saatler wj olmak isteyen arkadaslar icin deneme yayinlari olarak degerlendirilebilir. yarimsar saatlik veya 1er saatlik programlara bolerek

boylece hem herkes hevesini almis olur hem de yeni yetenekleri kesfedebiliriz[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!

Sosyal ağlarda paylaş

Bende Dj olmak istiyorum ama buyk ihtamalle olmiyacak gerken sisteme sahip deilim ama dj oalcak arklara benim gurbunum 2 sarkisini çaldirmak isterim ve rica ederim sadace 2 sarki 2 si toplam 8.30 dk surer :))yaptiğimiz metal de deil yani soft rock ona gore. solsitimz kasdav 2003 en iyi erkerk 2. vokal odulu
beste ise hakki yenerek en iyi 2 beste cover ise en iyi 2. cover şeçildi yani gerisi size kalmiş(sakiler noter tasiklenmitir ona ogre çalmaua kalkamazsiniz ) :)
yani piyasa çikmaya hazirlanan bir grubuz, ciddiyiz .:)[hline]Gördüğün Her Sey..
Duydugun Her Sey...
Kendi Kalbinde olan bitendir...
grup ilizyon...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...