Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper MAgelere de Kaç İnt Verilir???

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

Makbul paper mage özellikleri :
- Bayan olacak
- Hiç int vermeyeceksin
- Fire/Glacier olacaksın

Yanında hep bulundurman gerekenler :
- %25 Def scroll
- Petlerin kullandığının 2 misli hp ve mp pot

Silahın :
- Wizard veya eye staff. (Mutlaka flame damageli olacak. fiyatları ucuz)

Giysilerin :
- Goblin (Level1. Hp ve MP bonuslu)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu pet ile paper olayında hala kafama takılanlar var :(
sıfırlatıp pet yapmak istiyorum fakat bu sefer büyüler çok mu az damage veriyo onu bilmek istiyorum.
Açıkçası partylerde ölmekden bıktım.ne yapsam ne etsem hala karar veremedim.
Kafamdaki soru işaretlerine yanıt bulduktan sonra gidip sıfırlatmak istiyorum.Sonradan pişman olmıyım diye.
şuan int 82 , mp 140 .örneğin x adındaki bi npc şuan bu halde bana 300 damage veriyorsa int 120 gerisini mp yaparsam kaç götürür benden healt ı ?

yada mp140 iken deathknight lara x adındaki bi büyü ile 450 damage verebiliyorsam mp110 iken kaç damage verebilirim ?

Lütfen bu konuda yardım edin.lvl39 um .sanırım 40 olduktan sonra kaptan benden daha fazla isticek.40 olmadan sıfırlatayım diyorum tavsiyelerinize göre
Sosyal ağlarda paylaş

Fatihkaraca güzel yazmış buda benim kendi fikrim ve sadece fatihkaracanın fikirlerine ekleme yapacam.1st armor giy ve sadece pauldron gobline olsun geri kalana Hp bonus +6 yapsan daha iyi olur.armoura verilen Mp pk da yapılan vuruşa etki etmiyor sadece 400-700 arası vurursan 600-700 arası vurmanı salıyor önemli olan base Mp .Silah olarak fatihkaracanın dediği gibi bi wizart staff alabilrsin yada paran çoksa yada şansına güveniyorsan lycoun staff alabilirsin bu staf flame damege olup hp de vermekte magein 1numarılı itemıdır .eyer accesory olarak ne yapam diosan bence gene heale önem ver ve Hp tak eyer bulursan ki zordur ROM (ring of magic) yüzük kullan pendalt olarakta elemental pendalt bence roxxx .(armourda lvl 1 bi dager defance de ihtiyacın olacak malum czde assasinler çok fena çiziyor :) )
Sosyal ağlarda paylaş

jander? ahahah gördük onu czde adı yazıyo mübarek her dk başı eheheh
hea bu arada paper magesen hp kıvır zıvırı kullanabilirsin lazım olucaktır muhakkak , armorunu arttıramıyorsun bari hpni arttır ölme riskin azalsın küçük bir fark yapar belki ama dikkat etmek gerekir.
[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 22 Şubat 2005 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tamamdır karar verdim pet olucam :D
fakat level 50 den sonra sanırım savaşlara falan katılınılıyor
birebir mücadeleler falanda var
ona göre dağıtmak istiyorum statlarımı
117 stat puanı nasıl dağıtmamı önerirsiniz.ve lvl atladıkça mp ve int a kaçar kaçar vermeliyim.
amacım lvl 50 sonrası için.lütfen cevaplarınızda bunada dikkat ederek verirseniz çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

pet ol tabi..
ama complete giymemi$ pet'e pet demem :D
pet'im diorlar, uzerinlerinde goblin fln fln :)
bayilcan tabi her bir parcaya 30-40 mil wercen :)
+1 tabi..
onlari +6 yapip, elemantal basmasi war yakmadan..
i$in zor
sana ba$arilar :D[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 22 Şubat 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
said:
Gift15h, 22 Şubat 2005 14:46 tarihinde demiş ki:
Walal Bu gün Bütün Statlarımı Sildim Mp Ye Yüklendim Baya int e Kaç Vermemiz gerekior... Plzzz YArdım Falan

62 olmalı int

char erkekse ...................[signature][hline]Aliko the Animal Tamer
-Paticik UO-
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar biraz daha yardımcı olsanız çok sevinirim
statları sıfırlattıktan sonra deminde sölediğim elime geçecek olan stat puanların kaçını int e vereyim ?
daha sonra level atladıkça 3 puandan kaçını int ye kaçını mp ye vereyim ?
yada sadece int ye mi vereyim level atladıkça

birde bi sorum daha var
elimde +6 war club var.attack power 63 , durab. 15.000
bunun ortalama fiyatı nedir,piyasa fiyatı?çabuk satılır mı ? kaçtan satayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

JandeR_SunStar'ın yazdıklarının tamamına aynen katılıyorum. Hepside doğru. Özellikle ortak char kullanımı ve complete olayında çok haklı.

Sorunun cevabına gelince, "paper mage charıma kaç int vereyim" sorusu bence yanlış. Paper mage eğer int verirse eciş bücüş bişi olur.
Bugün birini gördüm. Level 33. Yanlış hatırlamıyorsam int 104 mp 110 muş. Sağlam damage veremiyor. 5-6 level sonra sağlam giyside giyemicek zaten. Level 40 oldumuydu, kolay kesemediği için en azından crystal giymek zorunda kalcak int. yetmicek. Pişman olacak yani.

Paper mage : Int. hiç vermez. Dişi char açar. Int.70 de kalır. Mp abanır

Pet mage : Giyeceği kıyafete göre int verir. Bu sırada 2int 1mp verir. (ortalama 160 int) Int kıyafete yetecek seviyeye geldikten sonra Mp abanmaya başlar.

Budur işte. Yanlışım varsa düzeltin...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Şubat 2005 02:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben En Son Baktığımda 3 kişi Cevap vermişti Baya bir Açıklama Olmuş.. Ben bu Sabah Charımı Pure Mage Yaptım... Acaip Mutluyum Çünkü Çok rahatladım... Tek Vuruşta AlamadıklarımI artık üflüorum :) Ama bu seferde Vıper Silahımı elime Alamadım. o noktayı unutmuşum. şimdi silah Arıorum Bulamadım BütüN GüN aradım yoq. Gittim Staff aldım 2 tane İkisinide +4 Yaptım yarına +6 yapabilrsem iyi.. Herkeze Saygılar.
Ayrıca Şu Lamia LArdan Bana Şans Yoqmu Günde 100 tane Kesiorum soul potion gibi ıvır zıvır şeyler çıkıor.. Offf :((
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...