Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özledim...Geri dönüş..

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Cohu çok özledim...
Açıkcası beni çeken oyun değil..Şöyle açıkliyim ortamı çok özledim.. Keyzar , Adasu , Devvo , Zebris , Razean , Akinaku Sita , Noyan hatta ve hatta Silezyayı bile özledim...
Bu günlerde accimi tekrar aktif edip başlamayı düşünüyorum...
Malesef oyunu çok uzun zaman önce bıraktığım için lvl 30um...
Ama hallederiz..

Bi kaç sorum olucak...

Yukarda yazdığım isimlerden kimler hala devamlı oynuyo?
Yeniliklerden ne haber?
Cov dan ne haber?
lvl durumlarınız nedir?

Sevgilerle..[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

Valla çok sevinirim, yeni arkadaşlar yukardaki kadronun günlerini yaşayamadı. 7 kişilik türk grupla dark astoria ve COT görevlerini unutmak mümkün değil. gerçi cray totem de yoktu pek o günlerde. Devvo storm controler ile liderliğimizi yapardı.

Hoşgeldin tekrar şimdiden.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

Silezya da aksam geceleri girior bi de yeni biri olarak yani ben pitx var :) beni sevecegini umarim

Saygilar[signature][hline]TL den 000000 (alti sıfır atildi ama tarihten hiç bir zaman 6-0 atilamaz
100 yüzüncü yili 10-0 gibi bir hediye ile gibi kutlamak istiyoruz

Republic of Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Ben YILDIRIM yada Zalim...

Oyunda bir iki gundur Noyan, Pleurosis, PITX, Husamettin (kendisini Kartal olarakda lanse etmek mumkun) gibi charlari sikca goruyorum. Ama malesef eskileri gormek icin ruh olmak gerekiyor. Sanirim yeniden hizli gunlerine donen bir SGmiz var. Arada sirada da olsa baska Turk arkadaslarida oyunda goruyorum ama arkalarindan yetisip de mesaj atamiyorum. :D Onlarin da katiliminida saglarsak cok daha genis yelpazeli bir SG olacak kanisindayim.

Bekleriz efenim,

Zalim
Justice, 09/02/05
Sosyal ağlarda paylaş

Justice'de P.A.T.I dışında Türk varsa kesin dünya ile irtibatını kesmiş bir oyuncu kitlesidir. Ben Level dergisi forumlarınada bize ulaşabilecekleri linkleri verdim ama yinede herşeyden habersiz oyunu alıp oynayanlar var:(.[signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
orenji no hanabira yureteta natsu no kage ni
Yawarakana hitai wo nakushite mo
Akaku someta suna haruka koete yuku
Sayonara no rizumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

P.A.T.I yi cogu kisi duymadi Avaturk te bi ton kisi var ama herkes farkli yerlerde farkli şeyler yapiorlar P.A.T.I eger toplanila bilse bir şey ler yapar cok rahat online sayisida yukselecektir

Saygilar[signature][hline]TL den 000000 (alti sıfır atildi ama tarihten hiç bir zaman 6-0 atilamaz

Republic of Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

Ayrica P.A.T.I yi anlatan bi post gerekior avaturk te keyzar sanirim bunu senden bekliyoruz :)

Ayrica burda P.A.T.I yi anlatan bir post yok ve hangi server da oldugumuzu yazanda bi post yok gordugum kadariyla

Eklenmesi dilegiyle

Saygilar :)[signature][hline]TL den 000000 (alti sıfır atildi ama tarihten hiç bir zaman 6-0 atilamaz

Republic of Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Niye la hatta Silezya'yi bile demissin ? onu anlamadim

pS: Bu arada Avaturk'teki CoH bolumunde bir potansiyel yok yalandan havalara girmeyin avaturk'e coh bolumunu ben actirmistim.Offline olaran seftalileri Online etsek sorun kalmaz bizim extra dan yeni oyunculara ihtiyacimiz yok. Noyan ipnesi - Devvo Patlicani - Akinoki Sita vs... Razean THE GRAL - AdaSu THE KEL vs...
[signature][hline]Mrt

[Bu mesaj sirplayA tarafından 09 Şubat 2005 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
''Devvo , CrayTotem , Akinoki Sita , Razean , Ak Korsan , Pyhenn'' olaraktan WoW oynuyo bulunmaktayız...
Hep beraberiz mutluyuz.. Cohu azda lsa özlüyoruz ama bastırıcak kadar mutluyuz...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

inat ettim oynamayacağım wow. bugün izmirde agora D&R da aldım elime kutusunu inceledim. çk.

Dark and light bekliycem CoH'dan sıkılacak gibi değilim zaten yakın zaman içerisinde.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L48
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L37
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...