Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Digiturk ve rıdvan

Mave

Öne çıkan mesajlar

Rıdvanın yorumculuğunu Fenerbahçeliler pek sevmez ama süper yorumcu bence...Türkiyede bir Hıncal Uluç birde Rıdvan benim için.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçeLiLiğinden çok hemen her tehLikeLi poziyona " goL oLur " demesi beni çıLdırtıyor.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 21 Şubat 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
fenerbahçeLiLiğinden çok hemen her tehLikeLi poziyona " goL oLur " demesi beni çıLdırtıyor.

ayrıca "yok ofsayt" lafı da beni çıldırtıyor.. bi ara ağzıma takılmıştı her ofsayt'a benzeyen ataklarda "yok ofsayt" diyodum, babam kovaladıktan sonra bıraktım bu alşıkanlığı...[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

bence yorum yapamıyor çünkü duyulmuyor,ben şahsen rıdvanı duyamıyorum insan bu kdr mı kısık sesle konuşur ?[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

ben defaLarca şikayet ettim digiturke , uyarın dedim her poziyona goL demesin diye :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Rıdvan iyi yorumcu. Gol olur demesinin nedenide pozisyonda kaçan adamı önceden görmüş olması. Oraya atmasını istiyor resmen oynayan oyuncunun. Hatta öyle bir adamki nasıl yapiyor anlamıyorum butun pozisyonları dogru goruyor. Eline carpti diyor herkez birbirine bakıyor tekrar'ında bir bakıyoruz eline carpmıs inanılmaz bi gözlem var adamda.
Sosyal ağlarda paylaş

ALLAH ALLAH ya aynı adamdan mı bahsediyoruz acaba ?
Hani şu digiturk 77. kanaLda Lig tv de spikerin yanında durmadan goL oLur diyen adam mı bu dediğin ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kendini alıştırmışın rıdvan kötü yorumcu diye her dediği söz yanlış geliyor...
antu.com da neler yapmadılar rıdvana...Fenerbahçeye " fener takımı" dedi diye yaygara yaptılar...çünkü kafalarında yer edinmiş rıdvan kötü yorumcu diye...
Yorumculuk ,spikerlik dünyanın en zor mesleği bence çünkü canlı yayında saniyeler içinde gelişen pozisyonları anında değerlendirmek zorundasınız...elbet hatalar olacaktır kim hata yapmıyorki...
ama Rıdvan gerçekten mükemmel bir yorumcu , keyif veriyor...[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

berbat otesi bence cok taraflı yorumlar yapıyor fenerbahce iyi oynadıgı zamanlar konustugunu goremezsiniz bazen iyi orta der o kadar ama karsı taraf iyi oynadıgı zaman hep onları anlatır falan filan ama her ne olursa olsun cok koyu bir fenerli oldugunu biliorum maç sırası kızsak bile sonradan komik geliyor
hele o gol filan dio ya süfer :D maçta kavga cıkacak ama bir gün küfür cok yior gelse doveriz :D[signature][hline]nick:Grry
race:Human
level:51
job:assasin
rage is the only freedom left me...
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

yorumları hakkında herkes bişey söylemiş ama asıl olay sesinin duyulmaması. bu kadar "mıymıy" konuşan bir spor adamı ben görmedim bundan önce.

büyük ihtimal bu konuşması yüzünden teknik direktörlüktede bşarılı olamadı. sözün geçiremezki futbolcularına.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 28 En üst düzey Türk tanker
--
Saeros, 18 Şubat 2005 07:52 tarihinde demiş ki:
bu kadar mı asosyalsiniz, bu kadar mı ilgiye açsınız yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...