Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(sahtekarlara dıkkatt)

biftek

Öne çıkan mesajlar

arkadaslarr sıze yardımcı olmak ıstedımm :)))
bı kac tane lavuk var aramızdaa mıletı dolanddırmaya calısıyorlarr
upgret hac kı varr dıye benden cıtınlerımı +7 yapıcakmıss dıye ıstıyorr calmaya calısıyorlarr dun eslantta resıl ettım kactı karsısında sankı cocuk var ınbenın 32 yasında elemanı kandırcakmıss lavuk ama yazdıklarını foto ladımm ısımlerı de bırını ponıpogon otekınınde vanhelsıng bunlara dıkkat edelımm barındırmayalımm aramızdaaa cm de pm atıcammm bu konu hakkındaaaa kendınıze dıkkat edınnn byee
Sosyal ağlarda paylaş

evet banada yapmaya çalıştılar ama çok eğlendim iyi dalga geçtim :) adam diyor vallahi biliyorum billahi biliyorum taktiği ver yapıcam diyor.ben bu taktikle çok yaptım diyor hatta elimdekiler +7 diyor :D dedim tamam sen bana ver elindekileri bende benimkileri verim böylece sende yardımına kavuşmuş olursun ve senin dürüst bir hayır sever olduğuna inanırım.adam sonra kaçıcan değil mi alıp bendeki itemları sen sahtekarsın diyip kaçıyor :D[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 22 Şubat 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
ahuahu oda bişeymi elemanın biri benden hiç utanmadan sana lvl up hackini verecem pana parolanı ve ıd ni ver dedi seni lvl 45e çıkarıyor dedi sonra yok mok flm dedim herif hem suçlu hem güçlü ezik n00b diye dalga geçti gitti

o da guselmiş!
zuahaha[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(59 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...