Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorular..

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

biliorum bu soruların bazıları çok konuşuldu ama ben kesin bi cvp alamadım arkadaşlar..
Level 36'yım..
1)ben flame olrak dvm ediorum ve yanında glacier de alıorum statları nası vermeliim?
2)ben paper olcam sanırım da ne tür zırhlar giycem? goblin flm mı?
3)Upgradeler nedir ne deildir püf noktaları nedir nası yapılır?[signature][hline]It's pointless to resist my son -Darth Vader
I'm a person and my name is Anakin -Anakin Skywalker
At last we will reveal ourselves to the Jedi. At last we will have revenge -Darth Maul
I feel the force -Luke Skywalker
And you, young Skywalker; we shall watch your career with great interest -Palpatine

[Bu mesaj Bivrip tarafından 20 Şubat 2005 12:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biri bana 2 mp ye 1 de int e ver dedi öle veriorum ben ya :([signature][hline]It's pointless to resist my son -Darth Vader
At last we will reveal ourselves to the Jedi. At last we will have revenge -Darth Maul
And you, young Skywalker; we shall watch your career with great interest -Palpatine
Sosyal ağlarda paylaş

stat nerden sıfırlıycam level 60 ken de sıfırlıyabilioz mu? yoksa belli bi sınırı mı var[signature][hline]It's pointless to resist my son -Darth Vader
Sosyal ağlarda paylaş

Her level aldığında 3 stat point alırsın. Bunları aldıkça, stat sıfırlarken vereceğin para artar.

Bu daha bi açıklayıcı :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Ve görevimizi yapmış olmanın verdiği huzurla artık bu başlıktan ayrılıp, yeni başlıklara doğru yelken açabiliriz arkadaşlar.

:lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...