Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gene ne oldu pinglere

lisantus

Öne çıkan mesajlar

Nasıl bakıcaz pingimize kaç olunca normal hız kaç olunca yavaş bi söylermisiniz 256 k bağlantım var valla[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 20 Şubat 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
Nasıl bakıcaz pingimize kaç olunca normal hız kaç olunca yavaş bi söylermisiniz 256 k bağlantım var valla

windows içindeki MS-DOS Prompt (Komut İstemi) kısmında "ping web-adresi" gibi bir komutla pingine bakabilirsin.
Örnek: ping www.yahoo.com

ping ortalaman 100-200 civarında ise iyi; 200 üstü ise acilen önlem alınmalı...[signature][hline]SkiHawk Egiwo_Eclipse
Ojiw-O Laku_İNfinity
Sosyal ağlarda paylaş

telekom yine saçmaladı
hale bak
1 2 haftada bir patlıyoruz resmen
daha sıkı hale gelecek bunlar dahaaa ...

telekom uğraşma hiç hepten yok olsun , baştan kur bari .
yok yada vazgeçtim sen baştan yapmaya kalkarsanda 10 sene sonra anca yaparsın sağol.[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

turkiy£ capinda y£nil£me yapmişlar ondanmış....[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...