Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde extended turnuva

Ardethamblecrown

Öne çıkan mesajlar

bu arada organizasyon biraz kotüydü inşallah daha iyi projelere imza atarsınız :P izmirde artık cumartesi gunleri logos yerine pupa cafe ye gidicez murat abi konustu sahibiyle [ kafenin adı biraz daha deişik olabilirim ] hem orda yemek fln da war iyi oluyuo bide damı akmıyo + ışık sorunsalı yok
Sosyal ağlarda paylaş

olm sen sonra geldin biz iletişim kitabevının onunde yarım saat bekledik sora logos a gittik orasının da damı akıyodu :P ışık zaten sorun neyse olcak ama doru soluyon cok kısıydık bu arada nasıl bitti turnuva bi sonucları yazın merak ettım bu arada deniz de senı bitirdi :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardethamblecrown, 21 Şubat 2005 08:36 tarihinde demiş ki:
turnuva sonuçları şu an elimde yok benim sonuçları elde eder etmez diğer açtığımız konu başlığında bunları açıklayacağım

sen kasma ben hallederim o işi. bu arada Werb ayıp ediyosun; o desteyi kurarken de sana verirken de aklımda "sideboarda 4 naturalize" diyodum... ama sen de şansızsın be kardeşim..

organizasyona başarısız diyenlere logosta 11 saat magic oynama cezası veriyorum.. bakalım daha mı iyi olacak :| aslında o cafeyi bulmamız da büyük şans.. yani ben "yaa gelin yakınlarda sakin bi cafe arayalım" dediğimde engin benimle gelmek yerine "yaa saçmalama otur or-turduğun yerde" deseydi bence turnuva olamayabilirdi...
herkese geçmiş olsun...
ps : pulse of the fields ban edilsin :D[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Sosyal ağlarda paylaş

valla serdar a karşı harbi ayıp oldu da çeyrek final maçında pulse of the fields sayesinde kazandım oyunu hesaplar sonucunda serdar ın bana tam 62 damage verdiği görüldü, ve oyunun sonunda benim life ımn hala 19 du. ve Güzel bir top deck wrath of god ve hibernation la birlikte oldukça güzel yapılmış bir madness destesi chant destesine mağlup oldu. Oyun sırasında serdarın da benim de kafamız patlıycaktı nerdeyse Çeyrek final maçlarında süre sınırlaması olmadığı için kaç saat oynadığımızı ben hatırlayamıyorum aslen bana 3 4 saat oynamışız gibi geldi. Hayatımda oynadığım en eğlenceli ve en güzel oyunlar dan biriydi bunun için serdara teşekkür borçluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...