Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Melih Gmüşbıçak ve şom ağızlı oluşu

nameless

Öne çıkan mesajlar

real sociedad - sevilla karşılaşmasını şu anda sunan melih gümüşbıçak'ın ne kadar şom ağızlı olduğu ilk yaırda gözler önüne serildi
ilk yarıda nihat hakkında yorum yaparken hiç ciddi sakatlık geçirmediği söyledi ve bundan 5-10 dakika sonra nihat saktlandı ama ciddi bir şeyi varmış gibi görünmüyordu
ilk yarı bitti ikinci yarı başladı ama nihat sahaya gelmedi, 60. dakika da melih gümüşbıçak "nihat'ın dizi dönmüş ve sakatlığının ciddi olabilir" dedi

enteresan bi olay paylaşiim dedim

nihat'ın da inşallah ciddi bi şeyi yoktur, çok severim kendisini :)[signature][hline]kullar arasında en ayıbım ben
Sosyal ağlarda paylaş

Nihat ölüyormuş sen böle dedin die :)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan lol harbiden.
Melih renkli gözlü kısa saclı eleman degilmi Zaragoza macınıda o sundu.
Vurun şu topa demişti hatta o stressin içinde amma gülmüştük ya..[signature][hline]Bak postacı geliyor,selam veriyor.Herkes wow a bakıyor,merak ediyor.Bir alliance kutusu getirdim sana çok teşekkür ederim postacı amca.

[Bu mesaj Eternal tarafından 20 Şubat 2005 01:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay sahalardan uzak kalacakmış :([signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...