Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardımcı Moderatör Aranıyor..

karabocek

Öne çıkan mesajlar

senin mevkiinde gözüm yok sadece daha çok online oldugum için yardımcı olabiliceksem ben başvuru yapıyorum. 2. alan yetkilisi olmak istiyorum yanı tıraşı kesersek.
he birde aklıma gelmişken başvuru için ne gerekiyorsa söylersen sevinirim.
[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 20 Şubat 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 20 Şubat 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
özel mesajdan bana
ko bilgi derecenizi
günde kaç saat olacağınızı
ne kadar sert olacağınızı
ve neler katabileceğinizi söyleyin hemen adminlere ileticem..

ne kadar sert derken en ufak bir saygısızlığı bile affetmiyen hoşgörüsü olmayan mı demek istiyorsun onu merak ettim. Ama eğer işine fazla burnumu soktuğunu söylüyorsan buna cvp vermeyebilirsin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hadrael, 20 Şubat 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
said:
FRP_Master, 20 Şubat 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
özel mesajdan bana
ko bilgi derecenizi
günde kaç saat olacağınızı
ne kadar sert olacağınızı
ve neler katabileceğinizi söyleyin hemen adminlere ileticem..

ne kadar sert derken en ufak bir saygısızlığı bile affetmiyen hoşgörüsü olmayan mı demek istiyorsun onu merak ettim. Ama eğer işine fazla burnumu soktuğunu söylüyorsan buna cvp vermeyebilirsin...

evet aynen onu diyorum hoşgörüsüz,kaşa kaş göze gözle cevpa verecek bi moderatör arıyorum tabi ko bilgiside iyi olmalı[signature][hline]| Paticik KO Editör | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

dişe diş kana kan yani
bu olayı inşallah kişisel meseleye dönüştürmedin frp çünkü sinirle kalkan zararla oturur diye bir laf var umarım sinirlendigin için yapmayacaksındır bu sert uygulamaları. sonuçta herkes fikrini beyan ediyor yani ufak bir hata yüzünden bu kadar sertleşmeye lüzum . o olayı denemek sonuçta herkesin hür iraesidir aglamaya gerek yok. jack denilen adamın yaptıgı tasvip edilecek bir davranış olmasada durum böyledir.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 20 Şubat 2005 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

frp_master umarım beni yanlış anlamadın kilitlediğin başlıkta son bir hafta foruma bişiler oldu.Önceden hiç bir sorun yoktu.Ve nedense sorunlar hep yeni gelen arkadaşlarla ilgili bence.2. birine bence hiç gerek yok.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

hayır burial_tr yanlış anlamadım ama bende anladımki tek başıma yetişemiyorum her forumda olduğu gibi bizede yardımcı 1 veya 2 tane mod lazım..3 gün sonra neticeyi açıklayacağım şimdi toplam msjları bekliyorum şu ana kadar 5 özel mesaj geldi bu konu hakkında..[signature][hline]| Paticik KO Editör | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bilgim falan yok. Ama konuları kilitlemeyi severim :)
Yardımcı olabileceksem hazırım.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...