Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Tranquillity'nin Yeni Albumu "Character" !!!

Mortis

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Ben cekmıstımde onceden cok az dınlemıstım sımdı cıddı cıddı oturdum 1 albumu dınledım aralıksız dikkatlice.

Yorumum cokda guzel bulmadım acıkcası ama elbetteki Lost to apathy Out Of nothing, Senses Tied sarkıları falan guzel ama onun dısında cokda iyi bulmadım acıkcası, yani tamam bi the gallery albumu daha beklemıyorum ama yınede daha ıyı olabılırdı gıbıme gelıyor.

Bu arada mikael stanne'in sesi lunar strainde daha bi etkliyidi kabul edıyorum, pek fazla bısey kaybetmıs sayılmaz yanı sımdıde guzel.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

walla Mikael vokalli Episode 666'yı hiçbir Dark Tranquillity şarkısına değişmem...

(hayır gelmeyin aşırı rare demo versiyonu o, gelmeyin yollamam kimseye!)

:D

şaka maka Episode 666, Dead Eternity, The Inborn Lifeless (Dead God In Me'nin Mikael vokalli ve sözleri değişik versiyonu) ve Clad In Shadows Mikael vokaliyle nefis oluyor. Ama Behind Space için aynı şeyi söyleyemem Anders yönetmiş orda :)[signature][hline]We were one in words, you finished my sentences...
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

walla behind space in ls versiyonunu dinlesem dinlesem sonundaki mükemmel akustik bölüm için dinlerim. o da olmasa direk behind space 99 rulz.

bu arada mikael vokalli episode 666 nın sözleri biraz değişik, destination chaos yerine hede hödö (uzunca bişiyler) chaos diyo ama ne çözemedim hala[signature][hline]We were one in words, you finished my sentences...
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bikac rare kayıt veya video yeterli :)
rare in flames sarkılarının listesini yapmıstım bi yerde yazayım da agzınız sulansın.

Discover Me Like Emptiness (Soundtrack To Your Escape)
Clayman Live (Soundtrack to Your Escape)
Man Made God (Colony)
Clad in Shadows 99 (Colony)
World of Promises (Clayman)
Strong and Smart (Clayman)
Murders in the Rue Morgue (Subterranean)
Eye of the Beholder (Subterranean)
Trigger Single Edit (Trigger)
Club Connected (Trigger)
Watch Them Feed (Trigger)
Moonshield C64 (Trigger)
Land of Confusion (Trigger)
Colony Live (Cloud Connected)
My Sweet Shadow Remix (The Quiet Place)
Varmlandsvisan Live (The Quiet Place)
X-Mas Song (Artifacts of In Flames)
[RUNK]Theme (Artifacts of In Flames)
Episode 666 '93 (Promo Demo '93)
Scorn '93 (Promo Demo '93)
In Flames '93 (Promo Demo '93)
Upon An Oaken Throne '93 (Promo Demo '93)
Acoustic Piece (Promo Demo '93)
The Inborn Lifeless (Promo Demo '93)
Dead Eternity '93 (Promo Demo '93)

bunlar da rare videolarımdan en rare'leri
Live & Plugged 1996 - Live in Köln
Nuclear Blast Festival 1997 - Live in Stuttgart

koleksiyoner ruhu yaşasın :)[signature][hline]We were one in words, you finished my sentences...
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

The Gallery ve The Jester Race albumlerinden bir daha beklemek sizin 2 gruptan da sogumanızı saglar.
onceki albumlere takmayıp yeni albumleri dinlerseniz aslında mukemmel olduklarını goreceksiniz.

ayrıca surekli aynı muzigi yapan ve butun albumleri "en iyi album" olan gruba da Children of Boredom ismini takıyosunuz, sonra da aynı albumden istiosunuz, adamlar ne yapsın abi :)[signature][hline]We were one in words, you finished my sentences...
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Hah aynen 2 turlude yaranamıyo zaten gruplar. Hadi bu album olamamıs begenmedım dersın anlarımda. Tarz degıstırmısler Rezil etmisler ve Bune ya? hep aynı hep aynı tarz diyen ınsanın muzık zevklerıne kfmgrsn diyorum sdce.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...