Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince of Persia : Warrior Within

Sitro

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Bir link veya başka birşey demeden bahsettiğin demoylan diğer topicdeki demoların farkı oldugunu anlıyamam.Yaratıcılı sen yapıp link vericeksinki hoppala bu yeni demo cok daha güzelmiş diyeceğiz değilmi?[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben biri yükledim 2 gün önce. sonuna geldim %92 mi ne. dagger yok tabi. ellerim terlio oynarken. geçemedim bi yeri kaldı öle bitirmek istiorum ama kasıcam[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

demosu farklımı ???
sonunda kocaman metalden bir dev geliyor .kafasına vurarak öldürdüğüm yaratık değil mi o demoda olan..
oysa konu açılmıştı.
o değilse çekecem yenisini çekip oynicam , çabuk cevap verin o yüzden :P
bu arada sands of time değil bu,warriors within.yepyeni yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ermynorac, 28 Ekim 2004 17:48 tarihinde demiş ki:
demosu farklımı ???
sonunda kocaman metalden bir dev geliyor .kafasına vurarak öldürdüğüm yaratık değil mi o demoda olan..
oysa konu açılmıştı.
o değilse çekecem yenisini çekip oynicam , çabuk cevap verin o yüzden :P
bu arada sands of time değil bu,warriors within.yepyeni yani.

diil o. bunda gemidesin, yaniyo falan gemi. sonra saraydan bi bolum var...

menude metallica gitmemis pek. bi de abarti derecede thief havasi sezinledim ben ama isin doorusu, thief'ten daha guzel islemisler...

ikinizde aynı demodan bahsediyosunuz.Hangi oyunun 2 farklı demosunun ciktigi görülmüş[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ah dövüş komboları knights of temple dan felan bile güzel.hele e ye basılı tuttuğunda ikye bölme hareketi bitiriyor olayı.grafik kartım olsa bide...
bu arada oyun bazen windowsa atıyor neden?[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
serpent sword u alınca geri dönüp onunla ortada bir mekanizmayı harekete geçiriyorsunuz. Aşaığdan bir platformla bir mekanizma yukarı çıkıyor. Onu tutp hangi tarafa iterseniz o tarafa doğru giden yol açılıyor (açılıyor dediğim atlaya zıplaya gidebileceğiniz şeyler oluşuyor)
Olayınız da kpaıyı açacak mekanizmayı harakete geçrimek için iki tane su zımbırtısını açmak. Tabi söylmesi kolay.

Yahu kral olsanız ve devasa bir saray yaptısanız her kordioruna ve odasına acaip acaip tuzaklar koyarmıydınız?[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

ÖNEMLI NOT : Oyunda LIFE UPGRADE ler bulucaksiniz ve oyunun 2 ayri sonu var life upgradelerin hepsini alirsaniz 2nci sona ulasabilirsiniz (1nciye göre daha iyi biten bir son)

Serpent swordu aldiktan ve kullandiktan sonra o salonun ortasindaki dönen zimbirtiyi 3 kez sag yada sola hareket ettiriceksin tam hatirlamiyorum hangi yön oldugunu, ucurumdan asagi bakarsaniz eer salonda asada bir kapi var ama ulasilmiyor iste o kolu cevirerek uygun taslari hareket ettirin, o kapiya ulasmanizi saglaya taslar cikinca kapiya atlaya ziplaya girin (nasil kapiya ulasicaginizi ve nerden nereye atliycaginizi detayli anlatmam imkaniz burda ama duvardan duvara ziplamayi kullanicaksiniz önemli biyerde)...Icerride bir koridor dolusu tuzak var tuzaklari gecincede life upgrade...

Oyunda ek olarak güclü bi kilic var (gizli biyerde tabi)

LIFE UPGRADE yerlerini resimli bisekilde http://faqs.ign.com//articles/569/569764p1.html adresinde bulabilirsiniz, merak etmeyin spoiler yok konuyu anlatan sadece oyun mekanigi ve life upgrade lokasyonlari var bu sitede, eger oyunda ilerlediyseniz ve gizli kilicin yerini merak ediyosaniz POP:WW nin official sitesinden forumlarina girin orda kilicin yeride yaziyor

Jaan bu arada o saraydaki tuzaklar falan hikaye , oyuunun ilersindeki tuzaklar insan isi degil, bazilari über zor...

[signature][hline] EVIL
When we are in its power is not felt as evil
But as a necessity
Or even a duty

[Bu mesaj Vampire tarafından 15 Aralık 2004 05:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...