Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evanescence'in korn thoughtless coveri

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

su eva konserindeki kitleye bakın ben biyerde okumustum hatırlamıyorum ondan sonra dikkat ettim trt cocuk korosu gibi şarkılara eslik ettikleri yerler full coluk cocuk yaa konserlerindekiler etrafımada nakınca hep oooo evanisecence cok ii diyen 9-10 yas cocuklar goruyorum misal kuzenim
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ıkısınıde severım ama amy lee ye asık oldugum dusunulurse cover ıcın Muhtesem demem abes kacmaz heralde Amy Amy oldur benı. :)[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 18 Şubat 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
endam diyo ya endamdan herhalde bi sen iyi anliyon bi de haluk levent
=)
hadi öpt millet good night

She rules until the end of time
She gives and she takes
She rules until the end of time
She goes her own way...

Amy ye laf yok lutfen tmm biraz toplu birazcık agzı yamuk ama ondakı karızma kımde varkı?[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

guzel olmu$ bence...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Liv (Leaves' Eyes), Cristina (Lacuna Coil), Sharon (Within Temptation), Tarja (Nightwish) varken, Amy Lee hiçbir şey kümesine giriyor ama =)[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

zaplıyorum 2 gün önce, derken baktım bi konser.şarkı çok tanıdık geliyor ama çıkaramıyorum bi türlü..

sözlerden önce gitaristin Head taklidi dank ettirdi korn coverı olduğuna zira şarkıyla birlikte grubun triplerini de coverlamışlar lol, zira bi şarkının vokalinin bu kadar içine edilemez.ne his kalmış ne de başka birşey.
duyduğum ilk korn coverı olmakla birlikte neden bunca senedir ilk kez coverlandıklarını da gözler önüne serdi diye düşünüyorum..

korn un gidip south of heaven çalmasının ilahi adaleti budur işte.etme bulma dünyası...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...