Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil Kilo Almam Lazım...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Ne yapsam alamıyorum yaz geldı yıne cılız cılız gecırıcem ne yapmam lazım abı okuz gıbı yıyorum (ornek: karnım acsa su pızza pızza lardakı combo monuden 4 tane yıyorum arka arkaya) ama yıne 60 kılo adamım off ne yapacam ya...[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

taktık vereme ama allah a$kına ye bak kuserım vs.. vs.. yapılanları gorsen evde dolapda 2 doplap war full et full abur cuur zaten atelevızyonda bısey gor ay ne guzel de aynısından alıp yemekse yaparole bı kı$ılıktır annanem ::) antalyaya babanemlere de gonderebılırım gecen sene 2 haftada 8 klo aldım delircektim nası adıgılımı ben de anlamadım[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

kilo almak içinde o kadar zararlı şeyi doldurursan midene büyük ihtimalle midende bi sorun oluşucaktır bence ( eger bendeki gibi bi sorun olursa ve agrılarını çekmeye başlarsan gecelerce uyuyamazsın bi türlü agrıdan çok beter bi durum tavsiye etmem kimseye :( )

bence bi doktorla görüş bu konuda uzman olan
ayrıca bazı insanlar istesede kilo alamıyolar
bi kaç arkadaşım var öyle ( hatta bi tanesi abartı yemek yiyen bi tip ama dal gibi )[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye
abartı yıyenlerden bende bırıyım kesınlıkle bı doktura gozukıyım ya boyle olmıcak kırılcam bı zaman gelcek[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

hoca valla aynı sorun bende de vardı senin yaş kaç? yani şöyle söyleyeyim ergenlikten çıkmadan kilo alman neredeyse imkansız. Doktor da sana bunu söyleyecektir. Ha yaşım büyük ama hala kilo alamıyorum diyeceksen işte o zaman bir ssorun vardır.
aynı olayı bende yaşadım boyum 1.98 (bayağı uzun değil mi ? :) ) ve kilom bu sene 85 e çıktı ve yavaş yavaş kilo alıyorum 95 veya 100 yapacağım kiloyu (direk bar fedaisi olacam :-P )

bir de herdakka yemek yieyecem diye mideni harap etme bende denemiştim pek bişeyi değiştiremedim.[hline]icq:108382340
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 14 June 2003 14:19 tarihinde demiş ki:
Genetik bişey ya bu kilo işi. Ben de kilo alamıyorum.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

genetıklerle oynasak olmuyormu?[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 14 June 2003 16:07 tarihinde demiş ki:
Kilo alamamanın pek çok sebebi olabilir.
Fiziksel,Psikolojik vs.
Bunun için bir uzmana gitmek gerek.
Hem zaten öyle kendi kendinede çok kolay kilo alabilmek kolay değil.Uzman pek çok program veriyor.
Ben 1.79 boy-57 kiloyum.(Olması gerekenden 13-19 kilo daha az)
Daha 3 gün önce uzmana göründük.Bir sürü program,vitamin,ilaç verdi.
En çok kalori veren veren yiyeceklerin listesinide aldım.
Yağda Kızartılmış Tavuk
Meyva olarak Muz
Salam
Sosis
En fazla kilo aldıran,kalori barındıran yiyecekler bunlar.

Ancak fiziksel veya psikolojik bir sorun yoksa bol bol ve kalorili yiyen insan kilo alır yani..

Fiziksel dediğim dış görünüm manasında değil,sağlık problemi açısından.

[Bu mesaj Mans tarafından 14 June 2003 16:10 tarihinde değiştirilmiştir]

zaten benim yiyeceklerim bunlardan olusuyo hic ot mot yemem ki ama yinede tik yok hala ayniyim :)[hline]What does not kill,makes stronger.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...