Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 coin yaşasın!!!!

s_q_u_a_l_L

Öne çıkan mesajlar

Solid bin'den silver coin düştüğü bilindik bişi.
Bildiğim kadarıyla burning skeleton, giant golem, troll berserker, acer ve sammadan gold coin düşüo.
Ama bu bossların diğer verdiklerini göz önünde bulundurursak, gold coin çıktığında ben üzülüorum. Millete +5 viper filan düşüp bana gold coin düşerse ancak mana pots'um bittiği zaman yaratıktan mana pot düşmüş kadar sevinebilirim.

Haksızmıyım? :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

paraso olmayanlar için bence haksız sın. Zamanı geliyor pot alıcak paramız kalmıyor. dimi ama.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

heahuaeuh :D Ne diim ben şimdi He ne diiiim?? Şu oyun boyunca kasası 20 milden fazla görmemiş biri olarak Gold bar benim için tamamiyle hikaye:D[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..

Sosyal ağlarda paylaş

Ah be bende bi screen shot vardı. Formatlarken "hiç biri işe yaramaz" diye tüm ss leri silerken oda gitti.

Adamın teki ares pianada, tam gatenin önünde açmış tezgahı 6 6 tane goldbarı koymuştu merchanta. Yanında chitin sheller, shardlar, +8 salamander filan vardı.
Amacı satmak değil hava atmaktı belli. :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet areste çok var ölye ama bundan 2-3 aya kadar kohack i yeniden yapamazlarsa (varmı bilmiyorum) onlar yalan olucak...[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:

Sosyal ağlarda paylaş

Ape Den cikmasinonlar?? ben az düşürmedim.[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Angel sülalesinden düşüyor e-bis :D dungeon da bulabilirsiniz mage party 1 tank 1 priest rahat kesiyor.Tabi boss lardan da çıkıyor ama indikden sonra kesmesi gerçekden kolay[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

yuha lam.
Fallen angel 1600 mü vuruyo sana?

anadan üryan çiktin karşısına herhalde? :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...