Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roy Keane'den Veda

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Evet 33 yaşındaki Manchesterlı futbolcu Kean bu sezon sonunda futbolu bırakacağını açıkladı. 50 golü var Manchesterda..bence çok iyi bir oyuncuydu bundan etkilenir M.Utd.[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok agresif bir futbolcuydu Roy Keane, ama yinede Manchester'in her donemde vazgecilmezlerinden oldu.. Ama Manchester bir dunya klubu, Beckham'in bile yerini doldurduktan sonra, yerini dolduramayacagi yildizi yok.. Bir Keane gider, onun gibi olmasada ona yakin bir Keane gelebilir..[signature][hline]Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world carrying their own light to brighten both day and night.
Sosyal ağlarda paylaş

dünyadaki en iyi ön liberolardan biriydi yeri çok zor dolar.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

bikaç sene öncesine kadar roy keane adını duyduğumda dünyanın en iyi ön liberolarından biri olduğu aklıma gelirdi...şimdi ise agresif tavırları,patrick vierira ile yaptığı kavga ve bir oyuncuyu kasten sakatladığı aklıma geliyor...[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

I$in kotusu, Keane birakiyor. Giggs'in onumuzdeki sene sozle$mesi bitiyor. Kendisi iki yillik, klubu ise bir yillik sozle$me istiyor. Kisacasi bir bilemedin iki sene sonra Giggs de yok. Geriye bir Neville karde$ler bir de Scholes kaliyor.
Off MANUTD Off..[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle ama keane de ayrı bi çirkef yahu...
keane yazdığı kitapta maçta rakip oyuncunun ayağını bilerek kırdığını itiraf etti ve 6 ay ceza almıştı...[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...