Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wacom Cintiq 16 FHD 8192 Seviye 5080 lpi Grafik Tablet (DTK1660) - Sıfır

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

15 kasımda hepsiburada'dan aldım. Bir kere bilgisayara takabildim sadece, işlerim yoğunlaştığı için hiç vaktim olmadı ve önümüzdeki dönemde de olmayacak, satmak istiyorum. Daha önce buradan sorunsuz alışveriş yaptığımız arkadaşlar oldu, zaten çok yazmasamda yıllardır paticikteyim, buradan birine gitse sevinirim.

hb deki güncel fiyatı 30000 TL civarı, Ben 27500 e satıyorum. Sıfır ile aynı ürünü alıyorsunuz. Hediye eldiveni dahil (hiç kullanmadım paketinde duruyor)

Ankara'da elden, gerisine kargo ile gönderebilirim, orjinal kutusunda. Kargo ücreti sizden.

djis8cu.jpg

3oxdsm9.jpg

smiyrrq.jpg

rjyfp6y.png

lovecraft0Z tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

balta mode on:24900 e almıssın kasım indiriminde,o tarıhte kredi kartlarının bir kısmında 10000 tl lik alısverıse 1000 tl ındırım ve subatta 6 taksıtle öde kampanyası vardı.kısaca subattan ıtıbaren ödemek kaydıyla 24 e gelmiş muhtemelen.sımdı ıkıncı eldekı urune 27500 nakıt ıstıyorsun.3500 ilk anda elde edilen kar,kalan tutarın 6 aylık faizide ortalama yuzde 10 desek(fazladır emınım) temiz 7000 kar kalıyor.

balta mode off.

• Tesekkurler 4
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa, 7.01.2024 22:54 tarihinde dedi ki:

alirken de satarken surekli kazanmak bu demek ki.

bu aciklamalar isiginda aslinda fiyatta guncellemeye gidilmesi gerekmez mi?

Yok be abi, güncel fiyatlara baktım ona göre bişey yazdım, paranın değerini şu an anlayamıyorum ben enflasyondan dolayı. Paticik ten almak isteyen olursa her türlü güzellik yaparım sorun yok

kar etme amacım yok yani, elimde kalsın istemiyorum sadece, kullanamayacağım çünkü

Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman, 8.01.2024 09:47 tarihinde dedi ki:

illa da wacom olsun ama bu kadar param yok ki diyenler icin elimde 

https://store.wacomturkiye.com/urun/wacom-intuos-small-ctl-4100k-n var 

dm lerinizi bekliyoreee

intuos da güzel evet, ben de bundan önce 13 yıllık intuos medium vardı, hala çalışıyor mübarek gayet sağlam

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • tarihinde Silphatos tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...