Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ESKİ KAFALARA SON

pot

Öne çıkan mesajlar

BUNU ALSINDA BİR SİTEM YAZISI OLARAK YAZIYORUM
Bu forumlar inanın uo ile snn de tanıştığımdan beri girdiğim ve sonra vazgecemediğim tek forum sayfaları . Fakat anlıyamadığım Bir çok iyi oyuncumuz varken ve online oyunlar bir pazar olmuşken bazı insanlar gecimini profesyonel oyunculukla sağlarken neden bizim sitenin yöneticileri buna öcü gibi bakar insanlarda destekler anlamam anlıyamamda eğer beni bilgilendirirseniz sevinirim .
Knight online oyunu bedava bir online olmasına ragmen 1 gold bar 60 dolara 1 karaker 100 dolara gitmeye ve talep bulmaya baslamıstır bunlara ebayde aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=4596&item=8170075548&rd=1&ssPageName=WDVW

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=4596&item=8170867618&rd=1&ssPageName=WDVW

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=4596&item=8170726688&rd=1&ssPageName=WDVW
BEN bizim oyuncularımızında Bu tür oyunlardan çok ciddi kazanacağından eminim işsizliğin parasızlığın sırf Türkiyede deil dünyada her ülkenin başında dert olduğunu belirtirim (devamlı Yurtdışına cıkan biriyim ) Bu gün Türkiyenin Fransa almanya ve bir çok avrupa ülkesinden daha ileri ve modern olduğunu vurgulamak istiyorum . (Bu karşılaştırmamı Büyük şehirleri göz önüne alarak yapıyorum)Peki neden bu forumu yöneten kişiler bu kadar ileri deil ?
Ben şahsen 300 usd harcadım knight online a beni ise oyunda gören herkes vay hack ci vay hırsız vay kochackcı diye söylemediği kalmadı
Şunu unutmayın . Bu tür oyun lar online olarak yaşı Çok büyük bir kesim tarafından oynanıyor . Oyunda buz kirpisi ile tanıştım onunda cocuğu varmış aranızda 30 yaşın üzerinde çok insan olduğunu biliyorum .
Ricam profesyonel oyunculuğun önünü acmanız . Bu free olan oyundan cok iyi paralar kazanacağınıza eminim ebay ve paypal dan alacağınız bir acount size bunun yolunu acacaktı inanın bir dükkan acmak kadar para getirebilir ve zahmeti ise ne muhasebe ne kira ne eleman vergi elektirik su .
Neyse toparlamam gerekirse
ARTIK LÜTFEN PROFESYONEL OYUNCULUĞA KARŞI OLMAYIN

ve hatta destekleyin ne anlatmak istediğimi umarım anlarsınız
Bırakın bir cok kişi bu işi para için yapsın burda everquest ve wow dan söz etmek bile istemiyorum oradaki ebay manzaraları zaten malum vurgulamak istediğim hakkaten bunun çok ciddi bir iş imkanı olduğu Burda gg ile görüştüm bu tür bir satışa izin vereceklerini belirttiler ama genede en büyük pazar şüphesiz ebay
Eğer iyi bir oyuncu iseniz ve gercekten para kazanmak istiyorsanız bana mail atın size yardım edeyim .
Bu arada knight onlinın onlinepos sitesi olduğunu ve bu tür sitelerde ve kurdukları oyunlarda çok güclü bir savunma ağı tarafından donatıldığını unutmayın . Bu kadar hack edildim hikayelerinide inanmayın en son paypal la anlaştılar paypal ile anlaşmak inanın visadan bile artık daha zor en son düzenlemelerden sonra
UMARIM BU MESAJIM SİLİNMEZ VE İSANLAR OKUR UFUKLARI
GENİŞLER

büyük harfler için site yöneticilerinden özür

Hercule
NWO
ZİON
SİNİSTER

[Bu mesaj pot tarafından 18 Şubat 2005 11:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pot soylediklerine katılıyorum.Bu oyundan yuksek meblalar kazanılabilir.Gayet guzel bir sekilde de satılabilior karakterler.Zamanım olsa ve isim olmasa yapabileceim birsey.Hem eglenmek hem para kazanmak gayet zewkli olur.İsin yorgunlugunu atmak icin oynama amacında olmasam ticarete dondurur ugrasırdm :)
Sosyal ağlarda paylaş

Lafa atlamak gibi olmasın ama bu ücretsiz oynadığımız KO nun %70 i türk oyunculardan oluşmakta....Sölediğiniz fiyatlarda alıcı bulunacağına inanmıyorum...
DİEZ server ı bir ara her gün hack mi yiyordu yoksa hergün onarım mı görüyordu anlayamadığımız bir şekilde kapalı durumda idi ve bize bıkkınlık getirmişti.... Böyle bir server da karakter satımı vaya alımı ne kadar mantıklı vede karlı olabilir orasını bilemiyorum.....
Saygılarımla...[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

Peki verdiğim linklere neden bakmıyorsunuz bu koitems denen şahıs ebay dışında da inanılmaz derecede item satıyor oyunda lütfen linklere bakın oyuncuların %70 Türk demişiniz ben ares de oynuyorum ve hic öyle bir yüzdeye rastlamadım diez zaten hayalet server gibi çok kişi yok
Sosyal ağlarda paylaş

diez hayalet sehirse artiq bilmiyorum digerlerinde adim atilmiyordur ayrica aziz hakli yine giremiyorum :( yeter biktim artik telekoma müsteri memnuniyetini saglayamadigi için 1.3trilyon para cezasi verildi sanirim buradan açtigimiz baslik ta etkili oldu(sikayet etmek için) :)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

Pot bildigim kadarıyla burada sadece Nebula UO acc'si gold'u alım satımı yasak,heralde oda etik anlaşmalarından dolayıdır :)
Gold ve karakter satımı banada mantıklı geliyor aslında,oyuna kendini kaptıran fakat cok vakti olmayan insan baya fazla,bir şekilde hazırı almak istiyorlar,ben doğal karşılıyorum.Oyunu kendin oynıycan falan gibi zırvalıklara inanmıyorum,atari salonlarındaki "bu bölümü geçsene banadan" baya farklı yani.

Diğer oyunlar için katılıyorum,fakat ko nun free serverlarında çok alıcı olacagını sanmıyorum :
Ebay da satıs yapmak icinde saglam Feedback olması gerek,gidip direk satmaya kalksam alacaklarını pek sanmıyorum :hmm:

Cocugu olan buzkirpisi ben degilim :-o ,eniştem oluyor kendisi :D aman ben evli degilim,evlensemde cocuk! amannnn :-)
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi türk Serveri acalim sonra bu Power Up Store varya
P ye basıorsun oraya lvl 62 ye kadar char koyalım serisi ile satalım abi itemleri koyalim falan para kazanalım:D Hemen alirlar harbi[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:45+
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Sosyal ağlarda paylaş

diabloda böle yapan türkler vardı :) çok güzeldi bende onlarla oynardım çok güzel olurdu tabi şu var orda itemler fln hileleri çıktı iş btti ko da ne olur bilmiyorum ama yabancıların para verdiği doğru ama oralarda tandık adamlar olamalı her kes yapamaz bu işleri[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu server kurma işi bizi aşar masrafların altından kalkamayız....Bu işe türkiyedeki oyun server larını yöneten büyük şirketlerin el atması gerek....
Bizim yapacağımız bu oyuna türklerin çok rağbet ettiği bu işe yapılan yatırımların herkese uygun düzeyde ücretlendirilirse asla boş yatırım olmıyacağını anlatmak.....
Bu biraz uğraştırır tahminim...
Saygılarımla...[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...