Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbol Ateşi

uncla

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 08 Şubat 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
Ayrıca Kazım Kanat amigo falan değildir.Direk Bjk düşmanıdır benim gözümde o bile savunuyosa beşiktaş haklıdır.

Kazım Kanat ı sürekli takip ediyorum...Yazılarını felan saklıyorum...Beşiktaşlı Kazım Kanat demeyin ben tarafsızım diyor.Dün gerçekten dikkatle izledim...Sürekli ağladı bjk in hakları yeniyor , hakemler bjk ile uraşıyor dedi dedi agladı...bjk-gençler maçı konuşuldu burdada hakem i suçladı bjk ın haklarından bahsettiler...Bir kerede Gençlerbirliğinin de hakkı yenmiştir demedi , ben beklerdimki ta ankaradan geldiler karda kışta aslanlar gibi mücadele ettiler , attıkları golde goldü , o düdük olsada olmasada ali tandogan onu atacaktı..maç berabere bitecekti..gençlerbirliğinin 1 puanına yazık degilmi demesini beklerken...o bjk dedi başka bişi demedi...bumudur tarafsızlık :D gülerim.[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL
Anelka at the double as City win 4-0

Sosyal ağlarda paylaş

ve nukem e ek olarak ben sunu diyebilirim mac 1-0 dan devam etmeli,kalan dakikalar oynanmaları.İspanya da nasıl Real Soc. 1-0 ondeyken dk 83 iken iptal olup kalan dk oynanıyorsa ve o mac 1-1 bitiyorsa bu macta da boyle bir karar alınmalı dusuncesindeyim.[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)

Be Pro !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 09 Şubat 2005 06:12 tarihinde demiş ki:
ve nukem e ek olarak ben sunu diyebilirim mac 1-0 dan devam etmeli,kalan dakikalar oynanmaları.İspanya da nasıl Real Soc. 1-0 ondeyken dk 83 iken iptal olup kalan dk oynanıyorsa ve o mac 1-1 bitiyorsa bu macta da boyle bir karar alınmalı dusuncesindeyim.

süper ya :D
o maçta kural hatasımı vardı?
bomba ihbarı oldugu gerekçesiyle stat boşaltıldı...
elmayla armutu ayırmak lazım.[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 09 Şubat 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
iyide yazdığın yanlış yani.O kadar saptırıyosun ki olayı bana bi tane adam söylesene Fb-Rize maçından sonra aslanlar gibi(lol) mücadele ettiği için Rize'yi tebrik eden.Hakkı yendiğini iddia eden fenerli? Yada sen burada Rize için aynı şeyleri söyledinmi ki kazım kanat tan söylemesini bekliyosun?
Hayır söylemedin, ve sen söylemediysen bekleyemessin de bu kadar.Ayrıca olayıda çarpıtıyosun Beşiktaş'ın 2 puanı gitti mi hakem hatası yüzünden? gitti bu kadar basit.O zaman maç tekrar edilecektir.O 1 puanı haketmedi çünkü Gençlerbirliği oynadığı oyunla yenmeyi hakettiğini bile söyleyebilirsin ona karışmam kendi görüşündür ama herkesin bunu düşünmesini bekleyemessin.Çünkü gerçek açıktı Beşiktaş daha iyi oynadı,Beşiktaş haketti ve Beşiktaş'ın hakkı yendi.
yahu ligte bugüne kadar 19 maç oynamış Beşiktaş bunların 14'ünde haftanın en kötü hakem notu Bjk'de.Adam bunları dile getirince orda komik oluyor,amigo oluyor ve çirkef oluyor.İnsanlardan kör olmasını beklemeyin,kör olmayın....

ne bu şiddet ne bu celal :D
rize maçını niye açtınki şimdi?
rize maçındada aynı şeyler yaşandı bu maçtada...orda rizenin hakkı yeni şimdi gençlerbirliğinin...
şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim o düdük olsada olmasada ali tandogan o golü atacaktı...ve maç 1-1 bitecekti nasıl hala sen bjk ın hakkı yendi diyebiliyorsun şaşıyorum...
neyse şimdi konuyu dagıtmayalım...
o günlerde rize nin hakkı savunulmadı diyorsun...:)
onlarca gs li bjk li spor yazarı rizenin hakkını fazlasıyla korudu o dönemlerde...çünkü şampiyonluk mücadelesi vardı...
şimdi ise bjk şampiyonluktan uzak oldugu için gs li ve fb li spor yazarları gençlerin hakkından bahsetmiyorlar...
benim demek istedigim kazım kanat hep diyorya ben tarafsız kazım kanat ım...peki niye hiç azına gençlerbirliğinin ismini alıp bide olaya öbür taraftan bakmadı onu merak ediyorum...
bence o adam bjk düşmanı degil , bjk fanatigi oldugunu bu olayla bir kez daha ispatladı.[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL

Sosyal ağlarda paylaş

Del Bosque'nin dediklerine Reha Muhtar'ın ve Sergen'in yaptığı yorumlar beni gerçekten inanılmaz güldürdü. Real Madrid ile dünyadaki sayılı teknik direktörün yaşadığı başarıları yaşamış olan bu adama Madrid'den çıkmamış herhalde diyen Reha Muhtar zamanında Del Bosque geldiğinde Dünyanın en iyi Teknik direktörünü getirdik diye ortalıkta kendini yırtıyodu sevincinden nerdeyse ağlıyodu şimdi bu kadar kolay mı arkasından bu kadar kolay laf etmek? Del Bosque biyerde haklı Sergen gerçekten profesyonel olmayan bir oyuncu. Hiçbir takımda tutunamıyo. Fenere geldi Jetpa'da oynadı Gs'de oynadı Ts'de oynadı istanbulspor'da oynadı. Nerde tutanabildi? hiçbiyerde sadece Bjk'de tutunabiliyo onda da zaten bjk sergeni inanılmaz el üstünde tutuyo. Kendisinin avrupada tanınmadığı bir gerçek. Figo Zidane Raul gibi futbolcularla çalışmış olan bir insan eğer birisinin profesyonelliğine laf ediyorsa haklıdır aşikar bir garezi yoksa eğer. Çünkü profesyonelliği zaten en üst seviyede yaşayan insanlar bunlar.Sonuç olarak Reha Muhtar'ın böyle konuşarak yıllardır yaptığı popülizm artık saçma boyutlara ulaştı gerçekten. Kendini bilmez konuşmalar yapıyo. Eğer her reklam arasında alkol alırsa olacağı budur. her programın sonunda sarhoş oluyo adam. Bunun dışında programla ilgili olarak çok fazla izleyemedim ama o taraftarların devamlı abuk subuk zamanlamalarla tezahürat yapmasına ben ekran başında bile sinir oldum. Birara baktım gs'liler terkediyodu galiba Kazım Kanat yüzünden terk etmiş zaten sonra Abdülrahim Albayrak karadeniz ağzıyla çok hoşuma giden bi konuşma yaptı ne kdr fenerli olsam da adamın dediklerine orda katıldım.[signature][hline] Üzüntü kendi kendini giderir, ama mutluluğun tam zevkini çıkarmak için onu paylaşacağınız birinin olması gerekir. Mark Twain

maybe I always knew my fragile dreams would be broken for you..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 09 Şubat 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim o düdük olsada olmasada ali tandogan o golü atacaktı...ve maç 1-1 bitecekti nasıl hala sen bjk ın hakkı yendi diyebiliyorsun şaşıyorum...
şaşman doğal çünkü olayı anlamamışsın. o düdük olsada olmasada ne demek yahu!?! o düdük oldu sorun o değil. ondan sonraki düdük. isterse ali tandoğanın attığı gol 3lük sayılsın iptal edilmesi gerekirken edilmedi

yani neymiş birlikte tekrarlayalım.

kural hatası yapılmasa skor orda 1-0 olacakmış ve atış tekrarlanacakmış.

o düdük kural hatasından önce çalınmış zaten. kural hatasına sebep olan düdük o değil ondan sonraki düdükmüş
Sosyal ağlarda paylaş

del bosque'ye ztn en çok üzülenlerden biriyim keşek hiç gitmeseydi hep Türkiye'de kalsaydı nedendir bilinmez çok sevmiştim o adamı... ne dediyse haklıdır bence...
gençlerin golüne gelirsek de ztn düdük olmasaydı lafı çok saçma o zaman ben de sana derim halamın ... olsaydı amcam olurdu kusura bakma kaba bir tabir ama en doğru bu geliyor bu duruma...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 15 Şubat 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
sırf delboske kısmını dinledim de, yani adam haklı. çalışmadığı dönemin parasınıd a söke söke alır. tamam 4. kulüp olayı biraz abartı da, kadro olarak 4. takım bence de beşiktaş. çook geniş kadrosu o ayrı mesele, ama çok az oyuncu üst düzey.

sergen konusunda da katılıyorum.

rıza takımı daha iyi oynatmış olabilir, bu rızanın türkiyeyi tanıması, beşiktaşı tanıması, hemen istediği transferini yapması ve motivasyon gücünün fazla oluşundan kaynaklanır.

bunun üstüne rızanın takımı sisteme göre değil , sistemi takıma göre kurmasının vede yeni hoca olmasının da faktörü var.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 25
--
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demon_of_Hell, 15 Şubat 2005 01:48 tarihinde demiş ki:
bugünkü prog manyak
gsliler terketti
abdürrahim albayrak konuşması yetti zaten

dün izleyemedim gs liler niye terketti abdürrahim albayrak naptı çok merak ettim :)[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL
Anelka at the double as Fenerbahçe win 4-0

Sosyal ağlarda paylaş

kizdirmayin nukemimi eheh , ama $unu solemeliyimki ben kazim kanat tam bir be$ikta$li.. adam gitti carew'i anelkanin onune koydu ya , adam carew kariyer olarak cok iyi ve anelkadan daha istikrarli bi futbolcu dedi ya , ben saniyorumki anelka gibi bi adam turkiyeye gelince $a$irdilar insanlar.. o istikrarsiz , kariyeri carew'inkinin yaninda sifir olan(!) anelka eger besiktasa gitseydi gorrudum ben kazim kanatin soliceklerini.. "anelka cok buyuk takimlarda forma giymsi cok buyuk bir oyuncu ve turkiyeye gelmesi cok gurur verici , iyi kullanilmali.." hehe neyse canim problem degil.. biz gene yildiz getirdik , sizde seyredin..[signature][hline] hezimet oyle olmaz boyle olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...