Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Fighter

Obi_Wan

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Street Fighter FX miydi EX miydi bir versiyonu vardı. Karakterler kısmen 3d modelliydi denebilir. Akuma falan gibi karakterleri vardı.. Bu oyunu nereden bulabilirim, download edebileceğim bir yer bilen varmı?[signature][hline]There is no Emotion; There is peace
There is no ignorance; There is knowledge
There is no passion; There is serenity
There is no death; There is the Force

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

pc surumleri varmı bilmiyorum.ama psx1/2 emuları kullanarak oyunun ps versiyonunu indirip oynayabilirsin.tabi sisteminde iyi olması lazım azcık.
torrent sitelerinde vardır muhetemelen,bi de emule vs gibi p2p programlarından edinebilirsin.

forumda bir cok konu olması lazım dediklerimle ilgili[signature][hline]icqmsnmutos o'hara
cs:mutos[cVk]
siteniz icin yıllık ucuz reklam @sarisayfalar
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu konulara uzağım, emulator dü, impact tı, rom du nedir ve nerden bulurum bunları?[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu impact emulator tek başına çalıştıracak mı bu rom ları yoksa önce başka bişey indirip impact ı onun içine mi atacam. Bilgisi olan biri bana bilgi versin lütfen..
msn : [email protected][signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

impact emulatoru dll dosyaları ile birliktedir sanırım.klasore at onları iste.sonra indirdigin sfx2plus diyelim ornek olarak.onu acmana gerek olmaz.emu yu acıp rom dosyalarının oldugu klasoru veya yeri sececeksin.O kadar[signature][hline]icqmsnmutos o'hara
cs:mutos[cVk]
siteniz icin yıllık ucuz reklam @sarisayfalar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...