Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL faturası

Darestan

Öne çıkan mesajlar

ne iştir anlamadım?
port ücreti 36 milyon yazıyor ondan sonra fatura edilmemiş borç 27 milyon kdv 12 öiv de 10 milyon toplam 91 milyon fatura geldi

bu iş aylık 49 milyon değilmiydi sizede böyle faturamı geldi?

bu daha ilk fatura ve ailem kapatmayı düşünüyo eğer böyle gelecekse lütfen yardım :(
Sosyal ağlarda paylaş

keşke telekomdan alırken ögrenci belgeni götürseydin 31 aralık 'a kadar ögrenciye memura ögretmene kampanya vardi baglantı ücretini almıyorlardi ilk ay gelen fatura 49 milyon oluyordu. ben öyle aldım ögrenci belgem ile fıstık gibi kullanıyorum daha fatura gelmedi ama fatura gelince 49 milyon gelicek. :P[signature][hline] MAIL|MSN|KIMDIR?|RESIMLERI|RADIO ETE

Mayhem kimdir, nedir, ne değildir?

God Hates Us All..
Fear Of The Dark!!
Sosyal ağlarda paylaş

adsl kullanıcaları için dikkat derim
1-) oğrenci öğretmen vs. vs. indirimi kasım ayından aralık sonuna kadar geçerli.
2-) faturanız gelmese bile her faturanın son ödeme tarihi mevcut olan ayın 30 yada 29 civarı. adamlar göndermedikleri yada herhangi bir şekilde kaybolan faturalar için hiç bir sorumluluk kabul etmiyorlar ve bizzat bize onaylı fatura değil dediler telekom gelirler müdürlüğünden. herkes kendi faturasının peşinden koşacakmış. yani faturasi gelmeyen arkadaşlar mutlaka arayın gerekli yerleri faturanızı öğrenin boşa faizini ödemeyin.
3-)ocaktan sonra ve kasımdan önce yeni bağlananlar yani kampayaya dahil olmayacaklar için bu bağlantı ücreti ile ilk 1.5 ay birlikte fatura edilip geliyor (en azından bize ve bir tanıdığımıza böle geldi) ve adamlar portunuz çıktıp netten seltim yada sentim neyse yetkilisi bilgilerinizi girdiği ilk günden itibaren faturayı kesiyorlar. yok port arızalıymış yok bilmemne umurlarında değil.
p.s. her şeye ramen ilk badireler atlattıktan sonra eğer telekomda teknik bir sorun olmassa (dünkü router arızası gibi gerçi bütün türkiye giremiyordu nete) ise sorunsuz kullanıyorsunuz yeni adsl alacakların gözünü korkutmsın bu yazı[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

bakın simdi ben bu ay basında ogrenci belgemle basvurdum ve sınırı asmadıgıma da eminim. Ama su fazla gelen faturalar acıkcası bayaa bi korkuttu beni, cunku faturayı ben odicem:P Borcumu ogrenmek istiyorum ama akılsızlık edip port numaramı ogrenmedim ve şimdi 24 saat meşgul servis. bi bilen bana tahmini fatura soyler mi?[signature][hline]Fish are friends, not food!!!
Çizimlerim [Pati Albüm] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
512k Kotalı bağlantı alsam şimdi kaç lira fatura gelicek ilk ay?

49+5.750 = 54.750 olması lazım değil mi?

telekom bi cinlik yapacaksa bende aileme karşı bi cinlik düşünmeliyim :)[signature][hline]İ love Warlock

[Bu mesaj T0RN4D0 tarafından 18 Şubat 2005 00:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darestan, 25 Aralık 2004 17:57 tarihinde demiş ki:
fatura edilmemiş borç 27 milyon

Banada aynısı geldi,ve hat baglandıktan yaklasık 2 ay sonra gelmisti,telekomu aradım dogal olarak.Oradan baska yere yönlendirdiler vs..
Terimi tam hatırlayamıyorum fakat,Baglandıgın ay,mesela ayın 15 inde acıldı ise,Fatura geldiginde,arada kalan faturalanmamıs döneme ait olan borç oldugunu söylediler.Nitekim doğruydu,bir sonraki ay sonu faturalanmıştı adsl.Dolayısıyla kullanıp ödemedigin günlerin borcu o.
Sosyal ağlarda paylaş

oha
şimdi ben bu ögrenci olayına aralıkta basvurdum
yılbasından önce mi sonra mı bagladılar bilmiyorum ama ocak ayı için hic bir ücret gelmeyecegine dair bir şeyler vardı

şimdi bırakın normal ücreti bir de baglantı ücreti mi alcaklar

benim internet hayatım bir kez daha göçer[signature][hline]Notwist fi tarihinde demis ki:
Trouble that we've come to know will stay with us

bad religion xxx tarihinde demis ki:
A smile on the lips and a hole in the head
Sosyal ağlarda paylaş

benim intyernet hayllerim kesinlikle göçer o zaman
peki bu sadece ilk ay için falan mı geliyor
sonraki aylar gelmeyecegine ikna ederim belki[signature][hline]Notwist fi tarihinde demis ki:
Trouble that we've come to know will stay with us

bad religion xxx tarihinde demis ki:
A smile on the lips and a hole in the head
Sosyal ağlarda paylaş

bana gelen ilk ay bağlantı ücreti şu şekildeydi 6-7 ay önce tabi
1_sozleşmeyi imzladığınız tarihten ay sonuna kadar olan süre (bende 20 gün dü)
2)bağlantı ücreti
3)o ayki fatura
bnde tam gelmişti tahminmim siz sözleşme imzalarken kotalı seçmediniz yada onlar ilk ay kotalı kayıt etmediler... ay girdikten sonra kotaya başvurursanız 1 ay sonra başlar o tarife...
Sosyal ağlarda paylaş

darestan ilk faturada port ucreti vb aliolar ondan sonra hep 49 gelicek...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...