Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dodging ???

wsadad

Öne çıkan mesajlar

Attack arttıran beltler aslında tercüme hatası imis,Accuracy imiş aslında o.Oda şu şekilde gerceklesiyormus,
mesela;
Sen bir yaratıga
580,780,650,530,920,680,....=> 690 average damage vuruyorsan.
Attack arttıran belt kullandıgında
630, 950, 690, 655, 650, 900,.=> 746 average damage
vuracak gibi oluyormus.

Dodge beltleri icinde,
aynı sekilde melee ler icin oldugunu okudum,ama tam bir acıklama yok hicbir yerde.

Genel olarak +9dex,str vs herneyse onu kullanmayı tercih ediyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 17 Şubat 2005 20:39 tarihinde demiş ki:
:hmm: ıııhh

???

Doğrusu hangisi kafam karıştı. Ona göre Attack yada Dodging lerden birini giydirecem Mage karaktere.[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dodging önemli
Ko forumlar1nda kenny i öldürüp kendini ilah sanan bi eleman vard1 ss falan alm1st1 kenny esylar1ndan bahsetti giydii kemer %50 üstü mü ne dodging veriyomus yani yar1 yar1ya rogue lara 1skalat1yor kendini doru olabilir sonucta kenny lvl60 üstü ve hayvani esyalara sahip bi mage[signature][hline]Ne diim 2 defa full soyuldum hala oynuorum...
-HIRSIZ NBR ?
-iidir senden nbr ?
-G.T...
Bu sekildede konusyoruz soyanla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 17 Şubat 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
Mantıklımı sence,o zaman armor giymez kimse,bir kemer takar ıskalatır,öyle bir kemere zaten deger bicilemez ;)

Zor c1k1yo zaten ama ben genelde mp giyerim isime garantiye al1r1m sonuc olarak bunnar da oluyo :)[signature][hline]Ne diim 2 defa full soyuldum hala oynuorum...
-HIRSIZ NBR ?
-iidir senden nbr ?
-G.T...
Bu sekildede konusyoruz soyanla
Sosyal ağlarda paylaş

dodgingli kemer mana ve hp yi % kac sa o oranda hızlı dolduruyor % 30 luk kemeriniz varsa dinlenme pozisyonundayken %30 daha hızlı mana ve hp dolduruyorsunuz bunu kolayca gozlemleyebilirsiniz
attacklardan sakındırma gibi bir ozelligi oldugunu sanmıyorum

[Bu mesaj taranta tarafından 18 Şubat 2005 01:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok çok emin olmadığım 2 bilgim var
1)dodging ıskalamak,kaçmak anlamına gelir.Yani bu meret yapılan attackların failed olması veya size gelecek damage lerin azalması anlamına filan gelir gibi.
2)bu sadece duyum,bu itemın usko da çalışmadığı yönünde bir duyumum var.çünkü pek çok sağlam oyuncu ile konuştum(diez) hiç biri kullanmıyor.mana artması ile alakası kesinlikle yok.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Lifestoned
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...