Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acilen Ödevsitesi.com Ödevim.com üyeliği

karpuz

Öne çıkan mesajlar

banada çok lazım ya of keşke biri çıkıpta al kullan dese böhüh[signature][hline]Bıshop, 31 Mart 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
ya şimdi öle bişi olsa cıkar derimki "ya birader ben lolitacıyım böle resim yaparım" ...
...ee reziilim tabi kız olsam kendim lolita olurum o yaşta, cahilmişim pişmanım
;;suicidal icq

Sosyal ağlarda paylaş

Amanın bu topic derdiman derman olacak şekilde hazırlanmuş
beyler yrna dönem ödevleri teslimat son gün klassik yumurta kapıya dayandı ödev konusu logaritma normal konuyu annattık babalar gibi sınıfta birde kağıtlara dökecekmişizkine sormayun yardımcı olursanız wala çok makbule geçer nerden bulkurum ne derim filam falams gibin:-([signature][hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Raven Morthol ailesinden[Avaturk]
Osi Eudan [Raven Sardok] Archer Mage
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

en iyisi paticiki kapatıp ödev yapmaya başlayalım biz =)[signature][hline]Bıshop, 31 Mart 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
ya şimdi öle bişi olsa cıkar derimki "ya birader ben lolitacıyım böle resim yaparım" ...
...ee reziilim tabi kız olsam kendim lolita olurum o yaşta, cahilmişim pişmanım
;;suicidal icq

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ya benim ödevsitesi acc. vardı fakat şifreyi unuttum, yazdığım maile de gelmiyor şifre. Mail falan attım, ICQ'dan falan ulaşmaya çalıştım admine ama nafile, yok ortalarda ya da cevap vermiyor.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...