Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul kültür üni. VS paticik ver:1.1

reyou

Öne çıkan mesajlar

selamlar millet ben istanbul kültür üni. de okuyorum, bizim sınıfın bi takımı var bayaa iddalıyız :)

ataköyde bilirsiniz "londra camping" halı sahaları var. oldukça güzel. bakalım paticik grubundan 7 kişilik "cesaretli" bi takım çıkacakmı :)

isterseniz kendi takımınızı kurun ve maçı yapalım (böle daha ii olur böylece uyum problemi yaşanmaz) yada burada birlikte kararlaştırırız.

diğer şartlarıda buradan konuşabiliriz.cuma,cumartesi,pazar (haftaya) olursa daha iyi olur.

şimdilik bukadar.

hakeden kazansın![signature][hline]all your base are belong to us !!!
Sosyal ağlarda paylaş

paticik takimina karsi yapmak istiyosan yapalim ne zmn sole ben tahmini karoyu yaziim degisebilir...
kenderleme,tora,hill,angelus,silthanas,lvl_sabo,fizban dedim ama degisebilir... sadece olesine aklima geldi...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 16 Şubat 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
bostancıdan ataköye maç yapmaya hayatta gitmem :)

sen bostancıdan gitmessen ben kartaldan hiç gitmem
lol=)[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

siz kartal ve bostancıdan gitmiyorsanız ben rahmanlardan hiç hiç gitmem :P[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

haydaaa tüm paticik ailesi anadolu yakasınamı konuşlanmış?

yoksa bizden korktularda biz gelemeyiz ayaklarınamı yatıyolar :P

şaka bi yana avrupa yakasında oturanlar ve ataköy "londra camping " e gelebilecek olanlar benimle buradan yada özelden irtibat kurabilir.[signature][hline]all your base are belong to us !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 16 Şubat 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
bende hakemLik yapmaya geLmem o kadar yoL
en iyisi anadoLu yakasında oLsun

yaws oyuncuların anadolu yakasından olması yetmiyomuş gibi
bide hakem oradan çıktı :)

ya arkadaşlar gelin önce bi avrupa havası alın, bi deplasmana çıkın akabinde bizde oraya gelmesini biliriz elbet..(şimdi avrupa-anadolu kavgası çıkıyomuş :P

ama tabikide ilk tercihimiz avrupa yakasından çıkacak bi paticik grubu olmasıdır. saygılar[signature][hline]all your base are belong to us !!!

[Bu mesaj reyou tarafından 17 Şubat 2005 00:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oha çok uzak.. tamam benim okulum da bahçelievvlerde oaliblir ama maç yapmak için gidilmez..

siz gelin kadıköye tam orta nokta.. yani yanlış anlamayın eminönünde beşiktaşta halı saha avr da biz mi gelmiyoruz yani :)[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...