Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

masa tenisi raketi

Anason

Öne çıkan mesajlar

öncelikle oyun tarzın önemli raket yaparken.Raket yaparken diyorum çünkü profesyonel raketlerde lastik ve tahta ayrı seçilir.Oynadığın tarzı ve nasıl hareket ettiğini yazarsan sana yardımcı olabilirim bu konuda.Lastiklerin fiyatları aşağı yukarı aynıdır ve markaların aralarında az da olsa farklar vardır.Fakat önemli olan lastik isimleridir.Yani butterfly,tihbar veya stiga değil bunların kendi modelleri.Genelde yeni başlayanlara butterfly sriver lastik tavsiye edebilirim.Hem atak hem defansif anlamda rahat kullanılabilecek bir lastiktir.Fakat bundan ötesi senin oyun tarzına kalmış.Benim lastikler tihbar speedy spin max mesela.Tamamen atağa yönelik lastikler.Topu iyi kavrar ve spin ve kesmeleri etkilidir aynı zamanda da topa iyi hız verir.Fakat bunun yanında kontrolu oldukça zordur.Tahta olarak ise Samsonov Alpha tercih ettim.O da atakif oyunuma destek sağlayacak nitelikte.Tüm bunlar aşağı yukarı 100 euro civarında tuttu.Sana da iyi bir kombinasyon yapabilirim ama başta dediğim gibi oyun tarzını açıklarsan.İstanbulda oturuyorsan bunları temin edebileceğin ve konuyla bilgili kişilere de seni yönledirebilirim ayrıca

[Bu mesaj Odrin tarafından 05 Şubat 2005 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Odrin gayet detayli aciklamissin tesekkur ederim, raket yapmak gercekten zevkli guzel is fakat uzun sure ara verdim, 7 sene once bi raket yapmistim ondan malzemeler butterfly agirliktaydi. oyun tarzim benimde cok atak ;) ve hizli genelde,ama uzun zamandir oynamadigim icin su an hazir ve iyi controllu bir raket alicam sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

kadıköy-hasanpaşa'da belediye binası var.Evlendirme dairesinin ordaki ışıkların ordan 100-150 m aşağı doğru(belediye binasına doğru).Yolun sağında kalır SPİN SPOR diye bir yer.Dikkatli bakarsan görürsün.Aynı sırada dentamed diye ve çelik kapı yapan dükkan falan var.Orda bulabilirsin hatta sahibi ordaysa TR'nin en iyi masa tenisçisidir kendi kategorisinde aynı zamanda sana yardımcı olabilir raket konusunda.Kafalayabilirsen ve kendine güvenirsen maç bile yapabilirsin...
tam adres ve biraz bilgi için

[Bu mesaj Odrin tarafından 08 Şubat 2005 13:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...