Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Judas Priest - Angel of Retribution

HellHound

Öne çıkan mesajlar

efenim Rob Halford ve JP yeniden birlestikten sonra, beklenen album 1 martta cikiyor

bu da sarki listesi...

1. Judas Rising
2. Deal With The Devil
3. Revolution
4. Worth Fighting For
5. Demonizer
6. Wheels Of Fire
7. Angel
8. Hellrider
9. Eulogy
10. Lochness

amcamlarin her klasik yeniden bir araya gelen grup aciklamalari olan "cok enerjigiz" ve "biraktigimiz yerden devam edioruz" tarzindaki sozleri de ahanda burda:

Commented guitarist Glenn Tipton: "We've got a lot of energy. We're firing on all cylinders and it's obvious on this album. I think it's the most natural JUDAS PRIEST album. A lot of people who have listened to it have said it's timeless. You couldn't really date it."

Added Halford: "That decade that we were out of each other's company just seems to have vanished in smoke. When we got together to begin writing the new material for 'Angel of Retribution', it was really a continuation of where we would have been had we made the next record after 'Painkiller'. All the pieces were already in place."

Burda da audio samplelar var
[signature][hline]"Still every ghost must haunt in its own way"

[Bu mesaj HellHound tarafından 18 Ocak 2005 21:17 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
şuan albümün hepsini dinlemeye başladım ilk şarkıdayım bitince daha sağlıklı bir yorum yapıcam ama şimdiden şunu söyliyebilirim
acaip özlemişim abi rob un çığlıklarını glenn ile kk nin rifflerini falan süper gibi heh..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

yarıladım albümü hehe göze çarpan demonizer ile angel oldu şu ana kadar , revolution u beğenmedim açıkcası diğer şarkılarda kaliteli haydin bakalım devam ediyoruz heh.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

evet şimdi bitirdim, albümün hepsini dinledim ilk dinleyişte göze çarpan iki şarkı var demonizer ile angel ikiside çok şık şarkılar.
diğer şarkılarda güzel tabi dinledikçe daha çok sevicez öyle umuyorum en azından..
bu albüm diğer efsane gruplarada bir nevi teşvik olur da onlarda yeni albüm çalışmalarına girerler inşallah.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...