Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İÇ KANAMAM

Villians

Öne çıkan mesajlar

Kafamın içini kemiriyor hayır değilmişim düşündüğüm kız değilmişim ben....
Yine başa sardı işte görüyormusun.Neyapıcağım ben şimdi.?Sakın o eski avuntu cümlelerini kullanmayın yine...hiç bir işe yaramıycak
Sadece avutucak beni bir parça
Evt hiç düzelmedi bu ruh halim ve düzelmiycek...bu durumdan hoşlandığımı mı sanıyorsunuz..
Hey bakın ben bunalımlı kızım die oratada dolşamak.Hayır bu hiç te hoş değil
Beni ben yapanın ne olduğunu hala bulamdım ve bulamıycam sanırım kendimi bu duvar arasına kapatrısam hiç başarımıycam
Gülen varmı bu kelimelerimi,tanıyorum bir kaç kişi alay edicek benimle
Bazıları ise önemsiiycekk
Ah aileler ben asla öyle bişe yada onun gibi bişi olamycam
daha başaramadığım o kadar çok şey varki..
Evet kesinllikle patlamam gerekiyor artık hiç durmadan hemde...

Am I too lost..to be saved
Am ı too lost...[signature][hline][b]Sozlukte Villians :P
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç,ama güzel olmus...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

seni sen yapanın ne olduğunu düşünüyosun .bütün derdin tabiki bu diildir:)olmamalı ,insanların illa bi çok şeyi başarması gerekmez.bu düşünce yanlış bence...biz programlı robotlar diiliz yapamadığımız şeyler de olcak bu çok normal.bunun için kendini yargılamazsan daha mutlu olabilirsin gibi geliyo bana:)[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.

[Bu mesaj fiona tarafından 06 Şubat 2005 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kasma be $eker yapcak bişi yok bak sana sayayım seceneklerını
1 ya bunların gecmesı ıcın sabır edıceksın beklıceksın (belkı gececek belkı gecmeyecek)
2 ya bunların gecmesı için sabırlı olmıcaksın ısyan edıceksın (belkı gececek belkı gecmeyecek)
3 ya neden boyle dıe kendını öldüreceksin
4 ya da senı uzenlerı öldürüceksin

baska bı secenek bılen warsa soylesın benım de ıhtıyacım war bunların hıc bırını secemıyorum son 2 sı kımseye degmez sanırım oyle bılıyosunuz yazılarımı okuduysanız paranoya had safhada :)
1.2. ye gelınce ıkısını de denedım olmuyo yaws bılen bırı warsa bıze de solesın ilacı alalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...