Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 TB'lık E - Mail

Black_Lupin

Öne çıkan mesajlar

1 tb lik storage yok diye söylemedim ki onu. almamışsın mesajı. ya da aldın da "dur şu elvyni bir göt edeyim" diyorsun.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]
Sosyal ağlarda paylaş

e elvin her bilmedigi konuya atladigi icin donanim ve internette dogaldir.

cluster denen bir olay var illede bir makineye koymak zorunda degiller senin maillerini bunuda ekleyelim got etmeye

said:
lord_elvyn, 15 Aralık 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
1 tb lik storage yok diye söylemedim ki onu. almamışsın mesajı. ya da aldın da "dur şu elvyni bir göt edeyim" diyorsun.
[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyreal, 16 Aralık 2004 00:14 tarihinde demiş ki:
e elvin her bilmedigi konuya atladigi icin donanim ve internette dogaldir.

cluster denen bir olay var illede bir makineye koymak zorunda degiller senin maillerini bunuda ekleyelim got etmeye

said:
lord_elvyn, 15 Aralık 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
1 tb lik storage yok diye söylemedim ki onu. almamışsın mesajı. ya da aldın da "dur şu elvyni bir göt edeyim" diyorsun.
lütfen bir üstteki mesajı oku. beni kastırma. okuyupta anlamamışa benziyorsun ama neyse o kadarına da benim elimden birşey gelmez.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]
Sosyal ağlarda paylaş

oha benim harddiskimin2.5 kstı direk :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...