Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Power Leveling ve WQ,Rep,Achi vb. Destek

hunterx

Öne çıkan mesajlar

Merhaba 2. El Bölümünde konum mevcut
2. El Bölümünde konum mevcut ama ihtiyacı olanlar oraya girmeyenler konuyu kaçırabileceklerinden buraya da açmak istedim.

Başlıkta belirtiğim gibi Leveling konusunda ve oyun içi diğer istediğiniz konularda zamanı olmayan oyun severlere destek sunabilirim

gerekli/gereksiz

Benim maalesef ki Nisan ayından işten çıktığımdan beri zamanım bol yazı güzel geçirdik kızımla,köpeğimle yani ailemle fakat eylül gibi iş aramaya başladığımda krizden dolayı pek mümkün olmadı iş bulmak.

Belirttiğim sebepten çalışan oyun severlere destek olmak tabi ki onlarında bana destek olarak zamanımı değerlendirmek istememdir.Aralıklı kendimi geliştirmek için yazılım çalışıyorum ama zamanı biraz paraya çevirmek için böyle bir yola girdim.

Paticikte ve diğer (sevilmeyen)DH'de referanslarım mevcuttur.

Genellikle hızlı olabilirliği için 110-120 lvl alt karakterlere daha sıcak bakıyorum.

100-120 lvl heirloom hatta uçma varsa legion onuda kısa sürede teslime edebiliyorum.

Genel olarak fiyatlandırma vericek olursam ;

*110-120 lvl = 100 TL WQ'lar açık şekilde teslim ediyorum.
*100-120 lvl = 200 TL WQ'lar açık şekilde teslim ediyorum.(heirloom/uçma varsa)
Ek olarak 305ilvl(heroic giriş için gerekli ilvl)desteğide sunabilirim.

*Fiyatlandırma kimisine itici/fazla kimisine uygun gelebilir.Sonuçta zaman değerli ve main kasarken yeterince sıkılan insanlar diğerlerine zaman ayıramayan ama meslek ve karakter çeşitliliği için gerekli bulanlar için uygundur(yabancı sitelerde WQ'ları açmak bile ayrı fiyatlandırma olarak sunuluyor)

Bahsettiğim achi, rep, wq, warfront dungeon desteği sunabilirim.süre olarak hesap yaparak değerlendirebiliriz.

Açmış olduğunuz allied racelere de destek olabilirim heritage armor istenirse Bilizard'ın sunduğu boost fiyatı üzerine 110-120 lvl fiyatı eklenerek yapabilirim.

Oynamadığınız zamanlarda yani siz işteyken yada dışarıdayken sunabiliyorum yine kısa zamanda elinize geçmiş oluyor oynama sürenizden feragat etmeden sunuyorum.

Referanslardan bahsetmiştim güven sorunu olmasın uzun süredir bu forumdayım.Bir çok karakter,account, beta giriş hakkı satışım olmuştur.Bu konuylada ilgili olarak izinli referanslarım aşağıda belirtilmiştir.
# CuteButPsycho
# =))
# Catze

Mesajını Oku

Catze said:

Dürüst ve hızlı bir arkadaş. Sıkıntısız 2 boost yaptı. Ben oynamıyorken bunları yapması da işin artılarından birisi. Fiyatları da ne sizi ne onu üzecek seviyede, gayet adil bence. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şu sıralar iş süreci ile meşgul olucam ama tekrar oynarken daha çok işim düşecektir.

# bombilo

Mesajını Oku

bombilo said:

gayet hızlı bir sekilde isi teslim etti :) fiyat olarak da gayet makul.

Kimisine gereksiz uzun konu(wall of text) olarak gözükebilir.Ama birşeyleri anlatmadan ,açıklamadan insanlara birşey sunamazsınız.Yine özel olarak iletişime geçenlerle daha rahat görüşebiliriz.

-PM 'den ulaşabilirsiniz.İletişim bilgilerimi veriyorum whatsapp veya telefonla konuşarak gerekli bilgileri paylaşabiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Sanırım bu sene sonuna kadar işsiziz :( Eğer destek isteyen olursa (pek zannetmiyorum herkes sıkıldı gibi ama) ihtiyaç dahilinde olursa hemde cezbedici olması açısından fiyatları revize ediyorum.

110-120 lvl arası için 100 tl
100-120 lvl arası için 200 tl (heirloom ve uçma var ise)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Merhabalar,
Aldığım 5 karakterlik(4 tane 110-120 lvl 1 adette 92-120)işin teslimatını bugün yapmış bulunuyorum.yaklaşık 7.5 gün oldu hafta sonları ve akşamları #tadelle arkadaşımız oynadı gün içinde ben destek verdim. Güveninden ve bana olan katkısı,desteği ve yaklaşımından dolayı buradan da teşekkür ediyorum.Benim gibi pek fazla buralarda yazı yazan biri değil belki gelir bikaç cümlede o yazabilir :P

Çoğu kişi sıkıldığından bırakma aşamasına geldiler yeni karakterler kasıyorlar belki belki zaman yokluğundan yada leveling sıkıntısından kasamıyorlar.8.1 değişikliğinde yeni karakterle oynamak isteyenler alt hazır olsun diyenler varsa müsaitim.Yardımcı olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

hunterx said:

Merhabalar,
Aldığım 5 karakterlik(4 tane 110-120 lvl 1 adette 92-120)işin teslimatını bugün yapmış bulunuyorum.yaklaşık 7.5 gün oldu hafta sonları ve akşamları #tadelle arkadaşımız oynadı gün içinde ben destek verdim. Güveninden ve bana olan katkısı,desteği ve yaklaşımından dolayı buradan da teşekkür ediyorum.Benim gibi pek fazla buralarda yazı yazan biri değil belki gelir bikaç cümlede o yazabilir :P

Çoğu kişi sıkıldığından bırakma aşamasına geldiler yeni karakterler kasıyorlar belki belki zaman yokluğundan yada leveling sıkıntısından kasamıyorlar.8.1 değişikliğinde yeni karakterle oynamak isteyenler alt hazır olsun diyenler varsa müsaitim.Yardımcı olabilirim.

Teşekkür ederim. Hesabı paylaşmak önemli bir iştir. Sonu hüsrana da gidebilir. Ancak Eralp abi ile temasa ilk geçtiğim anda gayet güvenilir bir insan olduğunu anladım. Kafamda tek bir soru işareti bile yoktu. Sağolsun hesabımı adam etti. 4 karakterimi (Shaman, priest, warrior, mage) 110-120 arası kastı. Bir karakterimi de sağolsun 90-120 arası kastı. Çok dürüst bir insan, sürekli iletişim halinde. Benim gibi alt kasmaya vakti olmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Güven konusunda sıkıntı yaşamanızın mümkünatı yok. Hesabımda 2-3m altınla hiç düşünmeden teslim ettim. Tekrardan teşekkürler.

Edit: Eklemeyi unutmuşum. 2-3 hafta diye konuşmuştuk kendisiyle. Benim de girdiğim günleri düşünce 6 gün içinde 5 karakteri teslim etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Merhaba,
Geçen hafta korkarak aldığım işi 1 hafta gibi bir sürede bitireceğim .Akşam yada yarın sabah en geç teslim ederim diyorum.

İsteyen olursa heritage armor için destek olabilirim artık rahatçana tank healer class olmasına bile gerek yok heirloom ve pathfinder olsun yeter. 3 çeşit armor veriyor set halinde baya hoşlar.Yaklaşık aynı geliyor tabi blizz boost artı benim 110-120 ama boost kullanıldığında alınmadığını biliyorsunuzdur zaten armoru isteyenler.

Ağlama duvarına döndü ama bu arada işsizlik maaşıda kesildi.Destek olmak isteyen varsa beklerim iletişim bilgilerimi sunuyorum hemen zaten daha rahat görüşmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Merhaba,

Baya boşluk oldu bazı işleri almadım diyebiliriz(daha fazla fiyat düşürmediğimden dolayı)Belirttiğim şekilde hala işsiz olmamdan dolayı ihtiyacı olan arkadaşlara destek verebilirim.

Çoğu kişi bıraktı yada kendi halletti farkındayım pek uzak değilim konulara ama belki olursa diye tekrar belirtiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

Sağolasın hatırladığın için, valla @BoneSoul Düşündüm bir ara evden çalışıyorken ? bikaç arkadaş yazınca daha profesyonel hizmetler oraya kayar dedim işi gücü olanlar. Zamanından önce teslim ediyordum referanslar oluşmuştu, Ekstralar ekliyordum(kendimde hem oynadığım için gerekli dungeonlar goldlar yapılması gereken rep, quest chain filan halloluyordu).ama ihtiyaçta kesilmişti şimdi sanırım başlayanlar ana karakteri oturttu yan karaktere geldi sıra ?

Çalışıyorum işim müsait akşamları da destek olurum aslında istiyorum ama belirleyelim dilersen ihtiyaç varsa başlayalım en azından ihtiyacın olan bir karakteri adam ederiz ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
On 19.03.2021 at 01:38, BioHazarD dedi ki:

arena boost hizmeti var mi? ?

Maalesef ya kendim oynarken de başarılı değildim diyelim kendi üstüme alayım,biraz tek takılmayı seviyorum daha çok.Rank zamanı BG lerde rank 11 olucakken rank sistemi bitti ? Birde çoğu guild olarak girip birbirini boostladıkları zamanlardı onlara engel olmuştum baya laf yemişimdir heralde ? ama arena 2 kişi bile dayanamıyorum.

Arena,raidler sizden onarı hazırlamak benden diyelim ;)  

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...