Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yankılananlar

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Gitar sesleri kulağım içinde çınlıyor birer birer...Sanıyordum ki,kısa olur herşeyin sonu.Sandığımdan
çok daha uzunmuş meğer.Devam etmem gerekiyor ya yola,devam ediyorum.Bir zamanların geçmişi,eski tarihi,
silinmiş insanlıkların üzerinde yürüyorum,onların silindiğini düşünmeden.Attığım her adım,geçmişi ve
geriye kalan değerleri biraz daha fazla düşündürüyor.

Düşündürmese ne hacet,eskiden kağıtlara döktüğüm
duygularımı,şimdi dijital kağıtlara döküyorum ve yine birer birer özlüyorum eski şarkıları...Meğer ne kadar basitmiş zamanda herşeyin geçmesi...

Misket oynadığım günlere geri dönmek,nini söylenirken dizlerde uyumak istiyorum ya.
Sessizliğim hüküm süreceği yerden,gülümsemelerimin hüküm süreceği bir zamana gitmek istiyorum gerisin
geri.Baktığım zaman etrafımda bana gülümseyen ilkokul arkadaşlarımın olmasını,yırtılmaması için kitaplarımı
kaplamak zorunda olduğum zamanımı...
Ağlamak istiyorum bol bol.Göz yaşlarımın,bugüne kalmamasını,içimdeki kaosun dur durak bilmeden akmasını
diliyorum.

Kovboy parçalarında yine kendi başına takılan kovboy olmak istiyorum,atını batıya sürüp herşeyden kaçan
iyi adam olmayı...

Bırak,tutma beni.Aldığım eğitimlerin hiç birinin gereği yok bu yolda.Zaten kaybedecek bir tek
günahlarım olacak yanımda.Geriye bakmak ne kadar acı veriyor keşke anlatabilmem mümkün olsa...
Ve Geriye "onlarda" bakıyorlardı.Sessizce silinip gittiler ama yinede...

Tıpkı benim gibi...

Ve

benden sonrakilerin olacağı gibi..

Zaman...
Aklımı karıştıran,durgunluk verici bir tünel.Ne bitmesi-bitirilmesi mümkün,ne durdurulması...

Gidiyorum şimdi...
Sessizce,amacını yitirmiş,sapmış bir hedefsiz mermi gibi...
Gidiyorum şimdi...
Yanlız,Asla dönmeyecek olan bir savaşın başına yürüyerek...
Gidiyorum şimdi...
Haber vermeden hiç kimseye,bir seher vakti,sefer edasıyla...
Gidiyorum şimdi,
Tüm herşeyi ardımda bırakarak,yeni doğan günün güzelliğini bile göremeden...

Gidiyorum...

Üzülme,
Duyduğun acıda,üzüntüde(Duyarsan eğer),senin zayıflığının ifadesi olacaktır...

01:25 20.06.2004

Her zaman Half"Staying Half with you"Mumi
"Her zaman çok geç..."[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Sweet. Bu saatte yapılmazki yaf böyle. Duygularımı kesti yaf. Sabahlamış birine yapılmaz. Ama. Çok tatlı.

*Bu saatte yorum yapacak benden başka manyak yok diye düşünür*

*Ayrıca bu kısma fazla kişinin rağbet etmediğinide düşünür*[signature][hline]Kido Süt ve Lahmacunları
Damak zevkinize göre...
MMMMm Nefissss.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
güzelmiş..... uplamışlar! bizde görmüş, okumuş, arasıra tekleyen beynimizin hepten durmasına sebebiyet vermiş olduk...[signature][hline]www.60yil.k12.tr
mail servisi olan tek devlet lisesi....
------------------------------------------
FM'ye geçiyorum part-time astronot olcam sabah 6'da takçam fanusu gitçem öğlen 1'de evdeyim oh mis...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...