Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunlardaki unutulmaz anlar...

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

aşırı derecede ping vardı
adamın birisi vardı türk
maç yapıyoduk
tam yenicem disc olmuştum
klavyeyi kırmıştım
sonra bizim arkadaş birde cs oynarken assault bölümünde tüne gibi yere bakarken kafasını aşağı eğip bakmaya çalışmıştı biri geliyomu diye :P[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 14 Şubat 2005 16:52 tarihinde demiş ki:
Diablo 1 de 1inci levelde amansizca katletmiştim iskeletleri ikinci levele inmiş dolaniodum gecenin bi yarisi kulakliklar kulagimda disarda böel fiuvvv fiuvv tadinda bi lodos (dün geceki gibi bisi) 2inci lvlde (yada ücüncümüydü tam animsamiom leveli su an) gaza gelmiş bi sekilde zombie avlarken icinde bi sürü cesedin oldugu odaya yaklastigimda "Butcher"in "Freshh Meaaaattt!!! diyişiyle yaşadigim şoku vede sarsilmayi kulakligin kablosunu koparacak bisekilde geriye sıcramami hatta nerdeyse koltuktan düsücek olamami unutamam :P

Bu bana şeyi hatırlattı. Aynı senin gibi "Hulaloaa keserim lan ben bunları nihahah" modunda gezerken odaya daldım. Adam güçlü gözüküo ama bunu da......." düşüncesi daha bitmeden kasap kardeşimiz beni de oradaki cesetler arasına katmıştı. Durumur olmuştum :)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Thief 3 un sonu dumur oldum bittikten sorna haal bos bos credits e bakiodum, Diablo 2 exp nin sonu tyrael i gorunce aglamistim o demoyu ard arda 20 defa izledigimi hatirlarimve tbiki legacy of kain: deffiance in son demosu ve o dev beholder kılıklı seye girişimiz... raziel icin aglamistim birde icewind dale in sonunda o kapiyi kapamak icin priest kilikli adamin tekrar kendini feda etmesi (ezq im hic bg oynayamadim planescape torment in introsunuda unutamam tabi)[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...