Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.itoglu.it (yanlis anlasilmalar olmasin lutfen)

schaker777

Öne çıkan mesajlar

said:
placebo, 13 Şubat 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
said:
Mert_Bjk, 13 Şubat 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
bişey dicem oraya ihtiyacın yok öle alabilirsin mail. mesela [email protected] diye.msn.com a gir oradan yapabilirsin

Nerden alcaz
öyle bir olay yok. yani adamlar sana [email protected] diye bir mail vermiyorlar. sadece mail adresin msn de o şekilde görünüyor ve msn adresim bu diye o adresi verebiliyorsun.

fakat gerçekte o mail adresi senin olmadığı için ya da öyle bir mail adresine sahip olamayacağın için onay mailini hiç bir zaman alamıyorsun ve hesabını tam anlamıyla aktif edemiyorsun. msn de nickinin yanında sürekli email adresi doğrulanmadı yazıyor ve bildiğim kadarıyla kendine bir nick yazamıyorsun çünkü izin vermiyor.

dolayısıyla hiç bir işe yaramayan birşey fakat arkadaş bu kısmını eklemeyi uygun görmemiş sanırım ...
Sosyal ağlarda paylaş

www.passport.net ten [email protected] net nasil istersen alabilirsin msn olarak da kullanabilirsin ama nick değiştiremessin

[email protected] (E-mail onaylanmadı) die cikar :):)[signature][hline]bayat, 12 Şubat 2005 06:19 tarihinde demiş ki:
ya onu gecin de, poposunun bi suru resmini koymus bi kizin sitesi vardi, bilen var mi, cok lazim su an.

[b]Mail | MSN Messenger | Icq uin | Pati Sözlük | Resimlerim |
Sosyal ağlarda paylaş

nası alabilirsin yok öyle bişey ? gelen hiçbir maili okuyamazsın çünkü öyle bir mail yoktur hatta yollayana da geri gelir mail.. delivered fail..[signature][hline]Imagine a Life without Limits..!!
----------------
ForumKahvesi - Sıcak Dostluklar için Bir Yudum Kahve..

www.forumkahvesi.com
www.forumkahvesi.net
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bişi vardır:
msn adresim;
[email protected]
Hotmail msn adresim ha...
Herkes dio;Abi yahoo nie verion msn yokmu,e kardeşim msn bu işte...İnandıramıoz milleti bi daha almam asla valla...[signature][hline]PhalanX, 20 Ocak 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
Kral belli 2. kim 2.?
Saeros, 02 Şubat 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
sevgili günlük, bugün paticik'te "günlük" diye bi topic gördüm, girdim hemen, post kastım.

Aramil İlphukiir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infarctus, 13 Şubat 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
bu konu daha önceden açılmı$tı keşkem ona cevap yazsaydın destekleyin diye!!

infar valla arama yaptim mutlaka biliyorsunuzdur diye ama bulamadim bulamamamin nedenide duzgun bir baslik yazilmadigi icindir heralde[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FBarish, 14 Şubat 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
nası alabilirsin yok öyle bişey ? gelen hiçbir maili okuyamazsın çünkü öyle bir mail yoktur hatta yollayana da geri gelir mail.. delivered fail..

arkadaşlar da öyle diyor zaten..
mail okuyamazsın ama msn olarak kullanırsın..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...