Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devamsızlık :(

kermit

Öne çıkan mesajlar

Benim devamsızlık "0" (sıfır). Bir Türkiye rekoru eha..

Gerçi bu sene çok geyikti, her gün okula gitmek istedim son derece de neşeli geçti falan
kaçtığımız da oldu ama yok yazılmamışız şansa, anlamadım nası yoklama alıyorlar yani :)

pff neden bitti bu sene ya.. istemiyorum öss falan.[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Fizban (1:32 PM):
zaten amerikalılar türkmüş
Sosyal ağlarda paylaş

haha
lam bizim okulda 7 ewt YEDİ sene okula hergun gelen bir yaratik var bugun odul verdiler herkes alkisladi fln
lam insn bi gun bile mi hasta olmaz die dusunen olalbir ama okula serumla fln geldi[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

lol!
serumla okula geldi eheha

benim orta okulda devamsızlık baya vardı da, müdür yardımcısına okul çıkışında gidiyorduk

-hocam bizi yok yazmışlar?
-dur sileyim evladım

hehe anlayacağınız mükemmel bi adamdı yani :-p[hline]Fizban (1:32 PM):
oha olm işte
ha amerikan ha türk
Fizban (1:32 PM):
zaten amerikalılar türkmüş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 13 June 2003 19:34 tarihinde demiş ki:
yok abi n enfesi muge ablaydı(mudur yardımcısı sekreteri)
muge abla
beninm 10 gun olmus napcam ya daha sıanvlar felan var
hallederiz
(2 gun siler) ya muge abla 2 gunluk iş olsa seni yormayız sen olmasan kaldık zaten
(2 gun daha siler)
cok saol muge abla
euehu
e[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

Bende bir "Muge Abla" rica edeyim..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 13 June 2003 16:27 tarihinde demiş ki:
ya aslında müdür yardımcısının ibneliği abi
ben 20 günlük toplu aldım rapor ve hocam hafta sonları ve bu 19 mayıs tatilini ne yapıcaz dedim o da "ben ayarlarım siz merak etmeyin" dedi. bende tabi güvendim ibneye sonra raporu vermeye geldim ve adam hafta sonları ve 19 mayısı da kattı devamsızlığa. diğer ark lara baktım böle bişi yok onlara yapmamış dedim böyle böyle sadece bana yapmışsınız dedim yanlışınız var dedim.
adam bana yanlışım yok benim dedi ya kafayı yiycem sadece beni bıraktı adammm...[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?

İyi de müdür yardımcısı hiçbirşey yapamaz ki bu durumda...
Aldığın 20 günlük raporun bir başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Yani adam "aa bak burda haftasonu varmış, nasıl olsa okul tatil. Ben bu raporun son gününü daksilliyim de şöyle yapayım" diyemez ki... Bu sebeple de 20 gün toplu rapor almamak lazım. Kimse de almaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada topicdeki diğer yazıları okudum. Diğer arkadaşlarınkini ayarlamış yazmışsın. O halde önünde çok kolay bir yol var...

İlk önce adam gibi rica etcen yalvarcan falan. Sonra eğer ki hiç şansının kalmadığını düşünürsen "sizi mahkemeye veririm" diceksin. Neden derse de: "siz adamların size verdiği 20 günlük rapordaki haftasonlarını vesaireleri raporun sonuna eklemişsiniz. Bu kanunen yasaktır. Şimdi ya benimkini de yapacaksınız yada hemen savcılığa gidiyorum"

E bunun ardından seve seve yapacaktır müdür yardımcın. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 13 June 2003 19:44 tarihinde demiş ki:
Bu arada topicdeki diğer yazıları okudum. Diğer arkadaşlarınkini ayarlamış yazmışsın. O halde önünde çok kolay bir yol var...

İlk önce adam gibi rica etcen yalvarcan falan. Sonra eğer ki hiç şansının kalmadığını düşünürsen "sizi mahkemeye veririm" diceksin. Neden derse de: "siz adamların size verdiği 20 günlük rapordaki haftasonlarını vesaireleri raporun sonuna eklemişsiniz. Bu kanunen yasaktır. Şimdi ya benimkini de yapacaksınız yada hemen savcılığa gidiyorum"

Ya da digerlerininkileri de duzeltecek ve butun arkada$lari dovecek bunu :)[hline]tHe Original fi$h®

[Bu mesaj -Wissy tarafından 13 June 2003 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 13 June 2003 19:44 tarihinde demiş ki:

eno ya ben anlatamadım ya sen anlamadın
bu olay arkadaşlara da oldu ama onlarınkini ayarladı ama benimkini ayarlamadııııı !!![hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o adam ne öyle perfect attendance aldı ya OHA be
Ama dikkat ettiyseniz 7 ve 6 sene perfect attendance alanların hepsinin yüzü solmuştu. :D
Ben ilk duyduğumda inanamadım 7 yılı. Her halde 7 yıl boyunca derslere en iyi katılandır dedim. Bir de baktım 7 yıl eksiksiz gelmiş. Adam zaten okulda ilk 10'daydı.
Bir şey soracam, sağ uçtaki mi birinciydi, sol uçtaki mi? Yani o adam ya 2. ya da 9.[hline]Remember, the death is not the end, only a transition.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...