Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devamsızlık :(

kermit

Öne çıkan mesajlar

Lise Sondaydım bu gün karneyi almaya gittim uzun bi aradan sonra ama karnede 21 gün özürsüz devamsızlık yazıyodu kaldım galiba ben.
ya lise sonda da kalınırmı yahu :( ne .ok yiycem ben ?[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

müdür e yalvarmakmı
ühühü müdür tipin teki zaten ya karnede yazıyo artık çok mu geç yoksa deiştirebilirlermi ?[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında müdür yardımcısının ibneliği abi
ben 20 günlük toplu aldım rapor ve hocam hafta sonları ve bu 19 mayıs tatilini ne yapıcaz dedim o da "ben ayarlarım siz merak etmeyin" dedi. bende tabi güvendim ibneye sonra raporu vermeye geldim ve adam hafta sonları ve 19 mayısı da kattı devamsızlığa. diğer ark lara baktım böle bişi yok onlara yapmamış dedim böyle böyle sadece bana yapmışsınız dedim yanlışınız var dedim.
adam bana yanlışım yok benim dedi ya kafayı yiycem sadece beni bıraktı adammm...[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lo öss yi bahane et her yolu dene baktınki olmuyo ağır konuş biraz sana hiçbişi yapamaz...zuzuzuz lo saldırgan ol dişini göster seneye ben bu okulda olursam die tehdit et bişiler yap

ana adam lise sona gelmiş kalacak ulan o müdür yrd bana yapsa varya nefesini keserim adamın :D[hline]Mixed Website
Sir Gawain The Green Knight
Sosyal ağlarda paylaş

ya o bişey değil babanı kat felan diyolarda babamla kavgalıyım 7 aydır konuşmuyorum
keşke absolut olsada bana bablık yapsaa :)[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş güne rapor vermiyolarki baba
bi de bu tatillerde dahil bunu biliyorum ama bu adam bize ben ayarlarım dedi herkei ayarladı ama beni ayarlamadı offff[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 13 June 2003 16:44 tarihinde demiş ki:
istersen gel ayarlıyım babam doktor ::)[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

harbimi öyle bişey varsa geleyim de geçmiş güne veriyolarmı rapor onu öğrenmek lazım[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya dur bakalım pazartesi gidip konuşcam
böyle böyle yapmayın etmeyin son senem bi senemi boşa harcamayın falan filan diycem işte
bi de öss felan var derim[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

abi rapor ayarla felanda tanıdık yokki
ben bi keresinde sağlık ocapına rapor almaya gittim sevkim vardı adam sevk olduğu halde bile vermemişti it ya
off en iyisi gidip konuşmak böle böle ben öss ye gircem iyi bi yer hedefliyom felan ( hikaye tabiki ) derim bişiler yapar yoksa bi daha asla ama asla o okula gitmem abi delimiyim kendimden küçük adamlarla aynı sırada ezileceğim ya :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bence moralini bozma öss yi düşün sen.karnede devamsızlıktan kaldı diye birşey yazıyormuydu.benim arkadaşımın 20küsür gündü.bişey olmadı ona.sınavdan önce moralini bozup sene kaybetcem falan deme.oyle bişey olsa zaten ünv.i kazandın diye af çıkar.ortaöğretimde kalmak oyle ünv.de kalmak gibi kolay bişey değil
Sosyal ağlarda paylaş

evet karnemde yazıyo devamsızlıktan sınıf tekrarı ama sordum bir tane tanıdığa o 15 gün içerisinde müdahale etmezsen iş işten geçer çünki 15 gün sonra kağıtlar meb ye gidicek dedi öleymiş :([hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...