Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forum için simgeler..

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Beğenirseniz alın. Çaldım, küçülttüğümde tam görünmüyordu oynamalar yaptım, 15x15 e küçülttüm.. :

---> Karus

---> El-Morad[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Şubat 2005 01:51 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Ooof offf. Sıkıldım.
Hazır başlık açmışken burdan sorim. Sıkıntıdan ders yazıcam.
Mageleri anlatan bişi yazimmi? İşe yararmı?
İşe yaramaz diosanız boşa yazmim.
Nasıl olsa uzun süre uğraşıp, emek vererek yazdığım yazı 15 gün sonra eski yazıların arasında kaybolacak...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Şubat 2005 01:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Böle deil abi İnsan resmi ile Orc Resmi :D[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

15x15 boyutlarına, ne oldukları anlaşılabilen insan ve orc resmi sığdırabilen varsa gözlerinden öperim.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

word of war crafta baksana
Bak bi
Orc resmi Olsun yanındada senin resim olsun[signature][hline]
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bak iste Sole olcak:
Human;

Tabi Bunlar Yan yana olacak
Buda Orc:

bunlarinda 2si yanyana olcak biticek logo larımız ok??[signature][hline]

[Bu mesaj oQo tarafından 14 Şubat 2005 02:09 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj oQo tarafından 14 Şubat 2005 02:10 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

e o zaman wow u taklit gibi olmucakmı ?
o dediğini yapayım 2 dakkada. bekle..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Şubat 2005 02:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi fikir verme git üret photosopcu deiliz biz. üret göster simdilik bunlar var.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dersimli, 14 Şubat 2005 02:16 tarihinde demiş ki:
merhaba karaca..mage hakkında bana yardımcı olur musun..soracagım o kadar cok konu ve sual varki?

olurum tabiki. bu icon konusunu halledelim önce oki? :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

evet ole bişi ama Aralında 1 bosluk olsun bide Orc resmini deişrek human güzelde Orc cok acayip kactı :d Maymun gibi orclar karizmadır normalde kaslı maslı.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

işte bende onu anlatmaya çalışıyorum. o kadar ufak resimde kasları filan nasıl göstericen ?
ayrıca 15x30 oldu bu. limit 15x32
aralara 1 pixel boşluk koyabilirim. dur onuda koyayım...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

---> Karus
---> El-Morad
---> El-Morad

Dip : Orcların orijinal resimlerini küçülttüğüm zaman hiçbişey belli olmyor. Karartı görünüyor sadece.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Şubat 2005 02:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...