Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noir Desir

wastiee

Öne çıkan mesajlar

la vent nous portera'yi indirdim, super sarki [taa konsere geldikleri zamanki tvdeki reklamdan beridir aklimdaydi sarki]

ne bilim, google 'in tercume seylerini kullanarak sozlerinin falan da cevirttim ingilizceye

fakat, baska sarkilarini indircem, fransizcam da yok, koru korune buldugu sarkialrdan rastgele indirmek istemiyorum (hadi ingilizce olsa isimler, ismine gore ahan da bu olsun bu sefer de diyebilcem, diyemiorum), hangi sarkilarini onerirsiniz?[hline]wastiee | PHPNotepad
Sosyal ağlarda paylaş

maalesef hic bi sarkisini oneremiyecem.. bu basligi gorunce gecen sene gittigim konserleri aklima geldi bu kadar sikici ve bu kadar uzun surebilirdi bi de en onlerdeydim disari da cikamadim feci bi iskenceydi..
le vent nous portera tarzi parca ariyosan bulamazsin, boyle diil dier parcalari, bu sarkinin guzel olmasinin nedenlerinden biri de manu chao nun gitar bolumunu yazmasidir bence..

ama illa bi sarki istersen
un jour en france derim...[hline][b][i]-->Four String Magic<--
baydim
Sosyal ağlarda paylaş

Süper gruptur.

Hepsi fransız ve bordeuxlu...

Amerikayı üstü kapalı bir şekilde nefret ettiklerini belirtirler =).

Solist'i kız arkadaşını öldüresiye dövmüştü.10-15 yıllık bir hapis istiyorlardı Solist için ne oldu en son bilmiyorum.[hline]Death has taken over and slowly fades the light away.The deadly shadows fall and the bleeding sun sinks down below.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Des visages, des figures (2001)
1. L'enfant Roi
2. Le Grand Incendie
3. Le Vent Nous Portera
4. Des Armes
5. L'Appartement
6. Des Visages Des Figures
7. Son Style 1
8. Son Style 2
9. À l'Envers À l'Endroit
10. Lost
11. Bouquet De Nerfs
12. L'Europe

Bu mu fistan?[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 12 Şubat 2005 10:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...