Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alakasız yerlerde oyun müziklerinin karşınıza çıkması

arcane

Öne çıkan mesajlar

NTV önemli haberleri lord of the rings - the two towers main theme ile başlatıyor:)[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 09 Şubat 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
dun yuruyorum yandan araba gecti,acmis sonuna kadar muzigin sesini marionun muzigi caliyo,superdi.

din din din dindindidin

Hahaha yerlere yattım gulmekten =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

kanal d de bi dizi medieval in müziklerini kulanıyodu.show tv de kullandı bi ara.arkadaş assembly e mesaj attı böl böle die .o sırada dizi bitti .adamlar cevap yazmış donlarına kadar alırız diye :p[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Storm , Earth and Fire heeed my call !!
Sosyal ağlarda paylaş

serseriydi sanırım kanal d deki dizi. bir ara "nası lan?" diye kalmıştım çünkü zaplarken medieval müziği duymuşdum arada. adamlar her türlü dramatik stres vs vs durumlardında dayıyorlar ne kadar müslüman müziği varsa medievaldaki, millet de yiyor. çok komik oluyor(du dizi bitti çok şükür)
heryerde pörtleyip duruyor zaten oyun müzikleri duydukça gülüyorum.[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
AAL'05 Üyesi

Sosyal ağlarda paylaş

ohoo siz asıl güsellikleri kaçırmışsınız trt paso haggard-therion koyuo aralara..onun dışında nekadar acılı haber varsa arkadan requiem for a dream soundtrack çalıo :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 09 Şubat 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
bu müzikler bir tarafa, bilumum anime ve yabancı dizide oyunlarda kullanılanlarla aynı ses efektlerini duyar oldum. kapı açılışından ışınlama efektlerine kadar birebir aynı olan sürüyle efekt duyuyorum. ha belki inanılmaz derecede benzerlik vardır ama tek bir ses arşivinden faydalanıyor olabilir mi herkes sorusu geliyor aklıma.. :)

öyle ki mesela full metal panic!'teki kapı açılma efekti ile 24'te kullanılan aynı.. :-o

Türk filmi seyrediyorum, hepimiz tarkanin iti kurtun sesini alışıgız biliyoruz dimi.

Film küçük ömer flaan, küçük ömerin bi finosu var ok hoş güzel, birgün kötü adam bahceye giriyor, fino bi havlıyo sanki kurtun 80ininci göbekten torunu, adamlar aynı ses efektini utanmadan koymuşlar.

Bide zaplarken sanırım sc-marinelerinin ölme efektine denk geldim bi iki kez yada bende bi sorun var.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun müziği değil ama FB TV'de Bard's Song çaldı (diyor bir arkadaşım)

Bir de müzik değil (aslında TV de değil) ama, bunu tek geçerim:
said:
Volfied, 29 Aralık 2004 09:36 tarihinde demiş ki:
fenerbahçede tesadüf falan gibi nargilecilerin olduğu yerden (eski piramitin yeri) o parka doğru yürüyün sağa bakın sürekli bi kuyumcu var, cam duvarına Lady Aribeth i koymuşlar, o elinde kılıcı tepeye doğru kafasını kaldırdığı ve gözlerini kapadığı, saçları uçuyo falan
kulşağında küpe, boynunda da kolye var hehe

sınır tanımıyoruz kısacası yüzsüzlükte
[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.

[Bu mesaj Eraq tarafından 13 Şubat 2005 19:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türklerin yaptığı Osmanlı tarihi veya dini şeyler üzerine yaptığı çizgi filmlerde AoE I'in müzikleri kullanılıyor. Bir tanesinde Imperial March vardı, Moğollar savaşa giderkendi galiba :)
Star'da C&C Generals'dan müzikler çalıyorlar yahut çok benziyor (Amerikanya'nın müzikleri).
Medieval'ın müzikleri de dizilerde kullanılıyordu.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...