Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Betrayers of Kamigawa

Levent

Öne çıkan mesajlar

burada onca insan konuşuyor trade yapalım,işte desteler şöyle olsun,böyle olsun diye.
ama o insanları draftlarda hiç göremiyoruz,magic evde oynamakla ya da 2 arkadaşınla oynadığın zaman güzel olan bir oyun değil.değişik insanlarla bir araya gelip,kaynaşıp,kucaklaşınca güzel olan bir oyun.onun için gelin draftlara,haftada 20 milyon ayıramıyosanız buna o zaman ayrı ya da ben o 20 milyonu daha yararlı işlerde harcıyorsanız tabi kimse bişey diyemez.
Lütfen turnuvalara katılın,değişik insanlarla oynadıkça oyunculuğunuz gelişir.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thrall, 21 Ocak 2005 23:28 şöyle buyurmuş:
23 çok az yaw bi 30u bulsak şahane olur.Otel işide eskilerde zaten hep otellerde olurdu Kristal olsun Maçka olsun, ama şu ortamda bu kadar az aktif oyuncu varken zor gibi

23=Çok az
30=Şahane

Düşündürücü bir durum tabii. Birisi aradaki 7 kişilik uçurumun hesabını vermeli!!! Kelle istiyoruz![signature][hline]Berkin Bozdoğan - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar Arkadaşlar,

İlk turnuvanın sonucunda Bahadır Gülez, finalde Emre Barut'u yenerek birinci oldu. Kendisini tebrik ederiz.

Turnuva ile ilgili detayları daha sonra yazarız (umarım).

Bu arada, aslında gelecek için daha önemli bir durum söz konusu: Bu andan itibaren Koordinatörler olarak ben ve Yusuf Kemal Vefa, Gerekli Şeyler / Büyük Mavi ile beraber daha etkin şekilde çalışacağız. Koordinasyon ve turnuva yönetimleri yine bizde olacağından, daha sıkı şekilde turnuvalara katılım olacağına ve daha çok ve çeşitli turnuva olacağına inanıyorum. İnanmakla kalmayıp daha büyük bir kitleyi harekete geçireceğimizi şimdiden öngörüyorum. Eskisi gibi olması için, hatta ondan daha da iyi olması için işlerin peşindeyiz. Herkese hayırlı olsun.

Görüşmek üzere, şen ve esen kalın,[signature][hline]Berkin Bozdoğan - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
Sosyal ağlarda paylaş

Prerelease'de Levon'un en iyi destemin en fazla gecen drafttaki destem kadar iyi olmasi ile ilgili bedduasi tuttu ama kendisi su an benden daha fazla uzuluyodur prerelease sonucuna :)[signature][hline]Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
Borderlander Saying
Sosyal ağlarda paylaş

Bursalı arkadaşlara selam ve hemen ufak bir hatırlatma, ilk sayfadaki telefon numarasından isminizi yazdırmayı unutmayın lutfen.

Haluk (gaidin) olm sana beddua ettim mirror yerdim kendime, gerci bu benim normal halimdi yani 100metreden kim görse bu levonun actıgı pool derdi heralde. Haftaya deck swap istiyorum :).[signature][hline]ICQ: 99038139
MSN: [email protected]
----------------------
Magic Online : /addbuddy Enaxa
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Levon'u alemin en bahtsız insanı seçecektim ama her turnuvada bir 9. olmak zorunda...
onlar da en bahtsız olma durumunda kalırlar o zaman, kendimle çelişirim...
Prerelease çok güzel bir şey arkadaşlar, benim gibi neredeyse hiç magic oynamayan bir insan bile dördüncü olabiliyormuş...
hatta bir kere birinci bile olmuştum galiba...
şans işte.

In-store'a da bakleriz efenim...[signature][hline]Korkmamalıyım, korku akıl katilidir...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar son habere göre haftasonunda olucak olan 2. BoK Pre Release turnuvası katılımcı sayı sınırı 32 den 40 a yükseltilmiştir, gecen sefer yapıldıgı üzere masalardaki sıkışma giderilip ön taraflarada masa ekleniceği bildirilmiştir.Şu anda haftasonu icin kayıt yaptırmıs oyuncu sayısı 26 dır bilginize sunulur.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Gördüğüm üzere oyuncu sayısı sürekli artıyor; limitlere sığmıyor taşıyor.

Bundan sonra turnuvaların, eskiden olduğu gibi, otelle doğru yöneleceğini söylersem sanırım yanlış demiş olmam.Açık konuşayım: Ben sürekli 32+ katılımlı T2 (standard) turnuvalar yapmanın derdindeyim. Böylece daha tutarlı ödüller ve turnuva ortamını gerçekleştirebiliriz. Hatta bunun nabzını tutmak için hemen bir konu açıyorum.

Kamigawa ile Türkiye'de M:tG yeniden doğuyor sanki. Emeği geçenlere teşekkürler.

Şen ve esen kalın,[signature][hline]Berkin Bozdoğan - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
Sosyal ağlarda paylaş

yeni oyuncu sayısı artarken katılımda artıyo çok güzel harbi.Cok prerelease inde 25-26 kişi vardı en fazla.şimdi 32+lara geliyo.tek sorun 40 kişinin gereklide sıkışması.masa fln koyuluyor ama daha geniş bi ortam lazım.otele geçiş ve sürekli T2 32+ turnuvalar süper olur.bunlar gerçekleşir ve devamı gelir umarım..
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Arkadaşlar
Ben Yusuf. Öncelikle Levon'a ve Paticik'e bu forum için teşekkürler. Ben huysuz, takıntılı vs olduğum için bugüne kadar hiçbir forumu beğenmedim ve yazı yazmadım, ama bence bu forum çok güzel olmuş. Ayrıca son derece kullanışlı ve yararlı.
23 Ocak'ta yapılan Pre-Release'de 29 Kişi vardı. Bu hafta Gerekli'yi 40 Kişinin oynayabileceği şekilde hazırlayacağız. Ayrıca bu artış devam ederse bir sonraki Pre-Release muhtemelen Taksim'de bir otelde olacak. Gerekli ve ben yıllar sonra aramızdaki problemleri hallettik. Sanırım bu sezon Magic adına iyi geçecek ve sezon sonunda oyuncu sayısı eskisi gibi 100'lere ulaşacak. Bu hafta Avrupa ofisinden gelecek istatistiklere göre oyuncu ve turnuva sayısındaki beklentilerini karşılayabilirsek 6-12 ay içerisinde Pro Tour Slotlarımızı da geri alacağız. Sizden tek ricam olabildiğince çok turnuvaya katılmaz. Berkin'in de çok istediği Type 2 turnuvaları da 20 Şubat Pazar günü başlıyor. Mart,Nisan ve Mayıs ayları Türkiye Şampiyonası Qualifier Turnuvaları da Type 2 olarak yapılacak. Qualifier turnuvaları ve Türkiye Şampiyonası ile ilgili detaylı bilgiyi öğrenir öğrenmez yazacağım. Magic'le ilgili sorunuz veya sorununuz olursa : 0 212 281 9623 veya
MSN : [email protected] (ama konuşmak benim için daha kolay ve eğlenceli o yüzden telefon tercihimdir ) lütfen hiç çekinmeyin, uyanıksam ve çok meşgul değilsem her zaman yardımcı olmaya çalışırım.

Yusuf Kemal Vefa

[Bu mesaj YKV tarafından 26 Ocak 2005 02:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi inanamiyorum ya, nasil ozlemisim ortamlari, BABA, carut, bebe ahmet falan donmus, ki eski ve en son takimim olurlar, yanliz emre finalde babaya kaybetmis, screw oldu heralde, yada baba BABA gibi cekmistir :p ya resimleri gorunce cildiracak gibi oluyorum ya bana bakin yazin ben gelene kadar bunlari boyle ayakta tutun olmadi ben size burdan pro'larla roportajlar falan yapayim, Mike Claire, Anthony Impellizzieri, Timothy OConnor, Kevin Jones, Mark Ioli, Josh Sandler gibilere sormak istediklerinizi cumleten toplayin, ben ayarlarim :) ...Bu arada YKV de gelmis foruma, forumun saclari uzamis :) naber yusuf abe...
Sosyal ağlarda paylaş

Turnavaya gelen herkese teşekkürler(özellikle Haluk'a anime getirdiği için:) sağol abi)Baya güzel turnavaydı,gün sonunda 1.olan teammateim Dralnu idi bende anca 4.olabildim, ama özellikle Bursa ve İzmir'den gelen arkadaşlara çok teşekkürler, sonunda farklı insanlarla magic oynamak güzel bi duyguydu.[signature][hline]From the ashes of Reito rose a new kami. And thereafter at every battle came Horobi, Death's Wail. -The History of Kamigawa
Sosyal ağlarda paylaş

tesekkur ederim
ama iste kumano da 5 manaya 4/4 tu galiba sadece :P
constitution kasmak lazim, 2 draw a ragmen 6. mactan sonra kafa kalmiyo pek, power/toughness goruyorum sadece nerdeyse ..[signature][hline]Sometimes, Democracy is four Wolves and a Sheep deciding what to have for dinner
Sosyal ağlarda paylaş

Antremansız genclerle uzun ara veren oyunculardaki Stamina dusuklugu hemen göze carptıgı bir turnuva oldu galiba :), cok zevkli bir turnuva oldu hakkaten, hele uzun sure sonra 30+ (36) kişi olması muhtesem bir olaydı, insallah bir dahaki Pre Release turnuvası artık otelde olsunda 40+ kişilere kosalım tabi Round sayısıda ona göre artıcagı icin bol bol kondisyon calısmakta gerekicek :).[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...