Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paradise Lost - Paradise Lost

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

evvet demo bi kaç gün önce elime geçti ben de dinnedim onlarca kez baktım yazılmamış yaziim dedim gerçekten süfer bi albüm gelio albüm ne zmn çıkçak onu bilmiom ama gerçekten süfer şarkılar tadından yenmio
sabahtan akşama oyun oynarken dinniom da gerçi şarkıları oturup dinnemek gerekio arkada çalınca tam güselliğini alamıosunuz kendinizi verip dinnemek lazım symbol of life albümüne çok benzio özellikle 2. şarkı olan Grey i tavsiye ediorum..[signature][hline]It's pointless to resist my son...-Darth Vader
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamların paradise lost-lost paradise albümü yok muydu yaw isim mi bulamıolar paso kelimelerin yeri deişio :D ha buarada gothic albümünün ilk parçasının hastasıyım :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

o ilk albumleriydi bu 10. albumleri olduu icin ole bisi yapmislar...[signature][hline]It's pointless to resist my son -Darth Vader
I'm a person and my name is Anakin -Anakin Skywalker
At last we will reveal ourselves to the Jedi. At last we will have revenge -Darth Maul
I feel the force -Luke Skywalker
And you, young Skywalker; we shall watch your career with great interest -Palpatine
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var şimdi ilk albümlerinde öle olduunu biliorum sora gothic çıktı zaten 2si güzeldi bence.neyse konuma dönim:10uncu albüm olduu için böle yapmışlar ne demek,bence daa düzgün bi isim olsamış keşke. gerçi gene almıcam albümlerini ilk 2den sora almadım ztn[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

eh baya bisi kacirmissin o zmn bence :D
walla ne diim yapmislar iste ki 10. album bence ole kolay bisi deil hele ki bole leziz sarkilarla 10 sarki cok zor ki tarzlarinin ayni gitmedigini dusunursek hep....[signature][hline]It's pointless to resist my son -Darth Vader
I'm a person and my name is Anakin -Anakin Skywalker
At last we will reveal ourselves to the Jedi. At last we will have revenge -Darth Maul
I feel the force -Luke Skywalker
And you, young Skywalker; we shall watch your career with great interest -Palpatine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...