Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Y.Y

karabocek

Öne çıkan mesajlar

ko forumlarını yeniden yapılandırmaya aldım bundan sonra günde 2 saat bakıosam 3 saat bakıcam ve sticky topicleri yeniden düzenledim daha derli toplu oldu,her türlü isteğiniz ve önerileriniz için özel mesaj sistemiyle bana ulaşabilirsiniz..[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

VAlla eline sağlık güzel olmuş... Bide karakterler içinbi sticky yapsak ayrı ayrı çok şeymi istemiş olurum :)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

SteelBB sen bana nası bişey olduğunu özel mesjadan anlatırsan nası yani karakterler ? açıkca anlatırsan onuda yaparım =)

Gladros cnm o gereksiz kişiler kim at özel mesajdan listesini,inceleyip gerekli gördüklerimizi postalayalım..

rockncoke saol..[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

attım msjı:) eğer olursa gerçekten güzel olur...[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

[Bu mesaj SteelBB tarafından 12 Şubat 2005 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi su altımıza
Orc
Human
Resimlerini koyalım deilmi?[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.