Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedenin bilmeden çok seversiniz bazen?

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Evet nedenin bilmeden çok seversiniz bazen bazı şarkıları. Size de olur mu? Mesela ben Yabancı rock-metal vs. dinlerim ama gel gelelim şu Özcan Deniz'in Sevdanın Rengi isimli şarkısına bayılıyorum. Sürekli dinlemeye bıkmıyorum. Fakat nedenini bilemiyorum :-)

Size de olur mu?[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Öle bişi yok nerden çıkarıyorsunuz yaw Bi insan nedenini bilmeden bişiyi severmi zhuauha[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

[bir ustteki mesaj tamamiyla quotelanmaz, hatirlayalim hatirlatalim /hh]

bu nasıl bir mesajdır Allah aşkına ya..cık cık[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep

[Bu mesaj HellHound tarafından 12 Şubat 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

seviliyordur, ben de metal dinlesem de arada sevdiğim şarkıları sölesem koparlar. ama dikkat ettim, geçmişten kalan bir duygu,hasret,acı birikimi varsa (örn. bir kızı zamanında çok sevmeniz bile yeterli) kötü noktadan yakalıyor şarkılar.[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...