Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight OnLine oynamaı bilmne soruorum. bi türlü bulamadım.

kralweb

Öne çıkan mesajlar

ya arklar şu uzaylı kılıklı karakteri seçtim. leve 13 - 14 de geldim. ama artık yeni büyüler açılmıor. ya bunları bi yerden mi alcaz. bi şeyle mi bulcaz. belli bi levele kadar açıldı açıldı. sonra kesildi. ya gitti yaratığa (quest ffelen olana ) yaptım bişiler yeni büyü seçenekleri açıldı ama hepsi ? (soru işaretli).
naası açcaz yeni büyüleri.
2) ya arklar o npc lerdeki itemler 2 milyon 30 milyon 400 milyon değerinde itemler var. ya dışardaki yaratıklardan 300altından fazla apa çıkmıo. nası kasılıo bu kadar parada alıoz onları. varmı bi yolu.
yardımcı olursanız sevinirim. (aradım scroller ne işe yarar. ne nedir yazılmış. bu sorduklarım yoktu. gözden kaçırdıysamda bi gösterin pls)
Sosyal ağlarda paylaş

O uzaylı değil de mars lı olmasın ?

:D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AsTrA, 12 Şubat 2005 10:48 tarihinde demiş ki:
sizce hangi skill daha güzel,???????????
flame-glacier-lightning

dostum her büyünün kendine göre güzelliği var bence.
diez serverindeki büyücülerim benim gördüğüm kadarıyla büyük bir bölümü glacier-flame, flame-glacier.
ama bu sana kalmış:D[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: CHAMPIONS :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kralweb, 11 Şubat 2005 12:07 tarihinde demiş ki:
ya arklar şu uzaylı kılıklı karakteri seçtim. leve 13 - 14 de geldim. ama artık yeni büyüler açılmıor. ya bunları bi yerden mi alcaz. bi şeyle mi bulcaz. belli bi levele kadar açıldı açıldı. sonra kesildi. ya gitti yaratığa (quest ffelen olana ) yaptım bişiler yeni büyü seçenekleri açıldı ama hepsi ? (soru işaretli).
naası açcaz yeni büyüleri.
2) ya arklar o npc lerdeki itemler 2 milyon 30 milyon 400 milyon değerinde itemler var. ya dışardaki yaratıklardan 300altından fazla apa çıkmıo. nası kasılıo bu kadar parada alıoz onları. varmı bi yolu.
yardımcı olursanız sevinirim. (aradım scroller ne işe yarar. ne nedir yazılmış. bu sorduklarım yoktu. gözden kaçırdıysamda bi gösterin pls)

cevap1-o büyülerin üst kısmında puanlar var.büyücü isen flame,glacier,lighting diye.onların yanlarında P işaretine tıkla puanları dağıt.soru işaretli büyünün üstüne gel altta açıklama kaç puanda açıldığı yazıyo:P
cevap2-eskiden auto loot diye program vardı sandıkları otomatik açan şimdi yok.onun için para kasmak hayal :)
güzel partilerde değerli itemler düşerse onları satar kendi ihtiyacın olan itemleri alırsın.[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: odesa_champions :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...