Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Golem'de rogue, Apos'ta ice mage, Harpy'de attack warrior.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Feci bi fantazim var.
Şimdi şöyle yapıcaz. Bi kaç grup kurucaz. Her grupta aynı jobdan charlar olcak. Mesela bir grup tamamen ice mage, bi grup tamamen assasin, bi grup tamamen provoker filan gibi.

Sonra bu gruplardan ice mage olanlar gidecek attros kesmeye.
Archerler talos kesicek
Attack warriorlar harpy queen kescek.
Flame mageler apos kescek
Priestler dark mare kescek
Assasinler deru kescek
Light mageler snake queen kescek.

Sonra herkes çıkarttığı itemi vericek. İtemler bi kişide toplancak ve satılcak.

Nasıl fikir ? Varmı exp puanları bi tarafına batan ve sağa sola saçmak isteyen gönüllüler? :-)

Yaşasın macerayı seven charlar :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

La amma tırsıonuz bea.

Oyunu eğlenmek için oynamıozmu? Ben level 44 n00b halimle sırf heyecan ve macera olsun diye tek başıma haunga kesiom, siz bi yazı bile yazmıonuz :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

fatih assasin olarak deru olayna gelirm salt assasin party olarak dalarz ama salt assasin olcaksa yanıma bi ellitane Hpot alsam ii olur light rez de olmucaktır salt assasin oldumuza gore :)
bana uyar deru ya da apos parti istiodum kac gundur gitmedim zaten o yaratık sulalesine ozledm kerataları.Mumkunse lagsız bi zamanı tercih edelm mesela cuma gecesi sabaha kadar oyundaym eslantta townda denk gelirseniz her turlu fikre acık ım[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl önemli olan talos kesecek rogue ve harpy queen kesecek warrior bulmak. Assasinler tercih sebebidir.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 10 Şubat 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

wala yakında bi rez de bulunsun level 55 ustu parti ise talos rahat indirilir bakınız combo= vampiric touchlar herkes sıradan,sonra blood drainler herkes sradan,sonra spike lar ve thrustlar.herkes bu dort wurusu yaptıgında talos olmekte.arada bi kac assasin de olecek ama napalm.Bir assasin in bu dort hamleyi yapması on saniye surmemektediri arkadashlar hatırlatırm :D hatta durun simdi merak sardım wampiric ve blood drainler sonrası talos un ne kadar hp sinin kalacagını merak ettim.Bu arada talos un tam HP si ne kadar bunu bilen warsa yazabilir mi.Sitede yazanlar pek dogru gibi gozukmuor bana[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Talos olmuomush HP sine baktımda bayagı ucuk :) defence de ikibin kusurlerde :) onun yerine DM yapalım :) JR Kolpa 4000 wuruodu wampiricle life ile DM in life i yuzde 95 lerdeyken.50k civarında HP si war. wampiricler ve blood drainler sonucu 14k ya indiriliyor HP si Spike ve thrustlar yetmeyebilir bir ucuncu attack skill daha lazım.Hatta Spike da fail cektigini ve spike wuramadan oldugunu dusunursek ki level 55 ve uzeri bir rogue iki vurus dayanabilir rahat bir sekilde dm in onunde.ikinci spike i wurmak sart oldurebilmek icin. Gaza geldm yapmak gerek bole bi assasin wersus dm parti :) Talos a master assasin olmak gerek gibi gelior[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

bi zik kesemezsiniz :D ugrasmayınıs[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum Adamlar Partiyi Eslantta yapacak Sen lvl 37 sin daha nereye gidion eslant flaan ? Pianada Apos Vardı biz mi kesmedik
Originally:(Urfada Oxford vardıda bizmi gitmedik)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

postları aynı anda yazmısız üstü oku.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftaya 50 zor olursun biras 30 lu lvl lere benzemio cok arıcan o günleri cook.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

1 archer çıksın desinki "ben talos kestim, dark golem kestim" bilinki sallıodur . :D

Ice magenin buf ve swiftsiz deru keser ama bi rogue talos kesemez :D

Hayvanlar taştan. Ok işlemez onlara :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

talos öle kesilmez (hepsnin kolay yolları var)
bunları uygularsan bi çoğunu zorlanmadan alırsın
bugün gittik talossa ben tek daldım gaza gelip kesemicemi bilsemde öldüm :)
sonra samma ya samma kesildi bi tank ii healer lr mage gerisi vampric touch vuran rogue ler bu kadar basit 2 gün önce 3 kişi talosu kestik ben(warior) bi rogue(51) bide buff cı o kadar:)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

Priest olmadan çok güzel miş sadece " hıhı " diyorum.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...