Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teknoloji Kanalinda INTRO GAME'de bulusalim. (ben sunuyorum) :)

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

İzledim, tebrik ederim.

Bir iki eleştri umarım şevkinizi kırmaz, çünkü bu ve benzeri programların başarısını ve sürekliliğini istiyorum ben.

1- Otomobil yarışı tanıtırken kendi rahat oynadığını moddan çok izleyenlerin anlayabileceği, araba dışı görüntüyü, kullanmalıydınız. Diğer sunucu uyardı ama değiştirmediniz. Tekerleklerden çıkan duman, savrulma etkisi ve pek çok emek harcanmış etkyi biz kaçırdık.

2- Prince of per. sunarken ileriki bir kaç save hazır bulunmalıydı. Biz oyunun en sıkıcı tutorial bölümlerini ve tek tip mob gördük, olmadı öyle. Giga'yı biraz örnek almalısınız.

3- Oyun ile ilgili bilgi verirken, hangi oyun olursa olosun, geçmişinden yapan ekipden ve o ekibin eski işlerinden bahsetmenizi beklerim.

4- Filmatik görüntüleri verirken üzerine konuşmayın lütfen, etkiyi/oyunun büyüsünü bozuyorsunuz.

5- Kopya/korsan karşıtı mesaj vermeye devam edin lütfen.

Tekrar tebrik ederim. başarınızın devamını dilerim. izleyiciniz olmaya devam edeceğim.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

okuldan tanıdığım biri var Burak adı onu gördüm geçende sims 2 yi tanıtacaktı ama bilgisayarına yüklerken sorun olmuş tanıtamadı :)

güzel gidiyor şimdilik kanal daha emekliyor bir yorum yapamayacağım

başarılar[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 08 Şubat 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
İzledim, tebrik ederim.

Bir iki eleştri umarım şevkinizi kırmaz, çünkü bu ve benzeri programların başarısını ve sürekliliğini istiyorum ben.

1- Otomobil yarışı tanıtırken kendi rahat oynadığını moddan çok izleyenlerin anlayabileceği, araba dışı görüntüyü, kullanmalıydınız. Diğer sunucu uyardı ama değiştirmediniz. Tekerleklerden çıkan duman, savrulma etkisi ve pek çok emek harcanmış etkyi biz kaçırdık.

2- Prince of per. sunarken ileriki bir kaç save hazır bulunmalıydı. Biz oyunun en sıkıcı tutorial bölümlerini ve tek tip mob gördük, olmadı öyle. Giga'yı biraz örnek almalısınız.

3- Oyun ile ilgili bilgi verirken, hangi oyun olursa olosun, geçmişinden yapan ekipden ve o ekibin eski işlerinden bahsetmenizi beklerim.

4- Filmatik görüntüleri verirken üzerine konuşmayın lütfen, etkiyi/oyunun büyüsünü bozuyorsunuz.

5- Kopya/korsan karşıtı mesaj vermeye devam edin lütfen.

Tekrar tebrik ederim. başarınızın devamını dilerim. izleyiciniz olmaya devam edeceğim.

yanlıs 15dk içinde bunların hepsinden bahsetmek cok kasabiliyo + anlarsınki biz profosyonel sunucular deiliz zamanla olucak heryser :) duzeltmeye calısıyoruz elimizden geldigince

pop 2 sunarken save vardı hazır yanlız sadece seni dusunerek yapamazdık o oyunun oynanamaıs bir suru adam var onlarıda dikkate almak zorundaydık :)
burout ta dısardan oyna diyen adam benim bu arada :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

100 kopya imza istiyorum...
İlerde bala döte biylere fln gelirsin şimdiden ben aliyim sonra kaos olmasan...
Satarım sonra imzaları oh oh ticaret...

Kendini kurtarmışken bizede bi el atmış olursun =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

başlığa geç kaldım da, ikinizi de tebrik ederim. ama zor bi işe giriştiğinizin farkındasınızdır umarım. haftada bir veya bikaç gün değil hergün diyosunuz. öehh hergün için ayrı içerik hazırlamak baya bi zorlicaktır. ama hiç olmadı elinizde materyal kalmazsa daha önceki mesajlarda da denildiği gibi online gaming olayına el atıp 1-2 mmorpg yi bikaç programa yayarak anlatabilirsiniz. tabi bunun için gönlümden geçen oyun da tahmin ediceğiniz gibi star wars galaxies ;)

tekrar tebrikler ve başarılar...[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

bende diyorum bu tanıdık gelio die :) sendin demek :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz simdi ileride showtv,kanald den dizi
teklifleri de alirsiniz... :D
basarilar ve iyi yayinlar...[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün saat 8 civarı açtım teknolojitelevizyonunu biri nocturne'u anlatıyordu o sen misin? Bu arada iki kişi deniyor ben epey izledim bir kişiydi anlatan??[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

ben gece 2 de fln denk geliyorum 2 kişi var :) yani gerçek o kişi :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 09 Şubat 2005 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ben anlattim bugun onu ama biras kasinti oldum anlatirken cok zorlaniyorum bazen halen alisamadim kamera olayina pratik yapmam lazim bendim anlatan oyunu kardesim karismadi pek soze cunki hem wakit sınırlı hemde oyun icerik cok uzundu o yuzden doaclama anlattigim icin durmadan konusmak zorunda kaldim yoksa arada muahbbet edicekdik solemek istedigim cok sey wardi ama napim oyun cok detayli :) bide anlatim tarzimiz oyunu hiç bilmeyenlere gorede hitap etmeye calisior yani en ince seyi bile elimden geldigince anlatmaya calisiyorum nemelazim herkez anlamayabilir :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence oyunlari tanitmadan once ustunde cali$in derim direk aciyorsunuz normal oynuyorsunuz pek tanitim olmuyor. onceden acin bir iki save koyun soyle izlerken seyiciye bir iki combo gosterinki gaza gelsin seyirci heh [bugunku oyun icin konusuyorum][signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...