Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest Cesitleri...

OttomaN_Warrior

Öne çıkan mesajlar

Merak Ettigim bi konu var su aralar priest oynamaya heveslendim, 45 bi priest yaptım da statlarımı nası gidim skillerimi neye verim hala karar veremedim Bana kısaca su sudur , suna gidersen sunu yaparsın seklinde acıklayabilecek arkadaslar varsa bi zahmet yardımcı olsunlar...

Benim istedigim karakter Czde kendini savunabilcek karakter istiorum (Hangi itemlerin gerektigini yazarsanız sewinirim belli bi sermaye yaptım bu karakter icinde :D)[signature][hline] OttomaN
Ottoman_Hatun (51 Assasin) (Cyber)
Rheas (43 Assasin) (Adonis)
Fookfax (43 Archer) (Adonis)
Ottoman_Warrior (53 Warrior) (Ares01),
oak (52 Archer)(Sultans®) (Xige.)
Sosyal ağlarda paylaş

Battle priest olcaksın CZ de adam kesmek istersen
STATLAR full STR Abancaksın sadece str
LvL 1 priest goblin giyiceksin
Elinde +6 Large Breaker yada
Mirage Sword Alıcaksın
Takılar da full str olacak.
Skıller Talisman(Holy Spirit) Cogunluk
artanlar ise Heal a verilicek.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Cz de aksiyon yapacağım diyorsan Sadece STR vereceksin. Debuff vereceksin skillerinide geriye kalanınıda heale verirsin.

Ama partyde iş yapmak isterim dersen. Sadece INT vereceksin. Skillerinide En fazla buff a geri kalanını da Heale vereceksin. Ben oynadığım zamanlarda güzel party bulabiliyordum. Tomato de Patato muydu neydi işte onlarla falan takılıyordum sakin sakin eheh.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala battle priest mantıgını anlayamadım.Madem hasar verici,yıkıcı olmak istiyorsun,neden priest olasınki.
Ya warioru lvl 60-62 yaparsın,hem deli gibi armorun,hpn olur yada rogue yaparsın tamam işte.
Priest olacaksan bence buff-heal en güzeli.60 buff da iken sanırım 920 de heal açılıyo.chitin-chitin shell de giyersın.en azından tank tank dolaşırsın.Mantıken partide ayakta kalması gereken sen değilmisin zaten.Battle priestin armoru yokki ayakta kalsın,tamam kendini healler ama armorum yokken hemen yatacaksan kendini nasıl healleyeceksın.
5x archerın varmıs bence ona devam et paşa gibi.Bu oyunun kralı rogue.Ama ben idealist bir insanım,pratisyen hekim olcam diyosan ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tank gibi olmak isteyen bi priest in ikesin Buff a yönelmesi lazım. Yani bir priestin başka bir priestten buff istemesi bana garip geliyor :=)
Full Str ye abanmış priestin wariordan daha iyi statı olduğunu duymuştum bilmem ne kadar doğrudur.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

lvl 62 priestin 2000 küsür atagı varmıs Lanfear ole dedi onun lvl 62 Battle si var[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...