Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyaz Atlı Prens [yeni yarışma]

nameless

Öne çıkan mesajlar

abi herifler
para kazanmak için
herbir boku yapıyo yaa yeter engellemek lazım
sora "BENGERİZEKALIYIM AYRICA ZEYNEPE OY VERİYORUM yazın 333 e yollayın zeynepe oy verin" "99 kontööööööööy"

ulan 1dklık konuşmanın fiyatını 1 milyondan fazla yapan zihniyerlerin yaptııı telefondan ne beklersin
saniye ile konuşuyorsun be!
eee falan bile diyemiyosun
aramadan önce diceklerini hesaplıyıp konuşuyon
genede ay sonunda 100tl giriyo adama
ne konuştun
hiçbişi
sadece kendini yordun
karşıdaki adamda bi bok anlamadı
"HASDOKAOOZVGELİYONMMUAFzREASATBEŞTE"
"neeee?"
*çtk*
*19 kontürünüz eksildi*[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hauıhahdahhaha diyorum bizim halimize böyle yarısmalar pehhh... o parayı kazanana vereceklerine gitsinler tsumaide yaralanlara filan bağışlasınlar[signature][hline]söyle dilenci ne istiyorsun?
su mu?
-hayır
para mı?
-hayır
peki ne istiyorsun?
yıllar önce sana verdiğim KALBİMİ istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaer_Aloneheart, 03 Şubat 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
dört nala gezicekmiş

hop hop hop
auehua buna koptum :lol:[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

25th Hour'daki Monty gibi sıralıycan küfürleri bunlara.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nameless13, 03 Şubat 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
artık yuh denilecek seviyeye geldi bu yarışmalar
bir tane kız 6tane şehiri gezicekmiş ve beğendiği adamla evlenecekmiş ödül varmış 250.000ytl
rezillik bu

Kız almadan önce performans testi yapacaksa süfer yarışma... Kırmızı nokta kuşağında da inşallah testleri izletirler :)[signature][hline]Non vertem eram vivus, morientes tua mors era... Vita est morte!

BaRBaRiaN [DeV]
Sosyal ağlarda paylaş

gani müjde nin penguende bu haftaki yazısında yeni program formatı önerileri vardı ...bi tanesi:

Size has***tir diyebilir miyim?

bir patron ve 10 çalışanını bir eve kapatıyorlar.Patron her hafta bir yarışmacıyı işten atıyor.Her hafta da seyirciler bir yarışmacıyı koruma altına alıyor.Patronun işten atmak istediği eleman halkın koruma altına aldığı eleman ise patronuna bombayı patlatıyor. :D :"SİZE HAS***TİR DİYEBİLİR MİYİM?"[signature][hline]çocuk büyür
babası kadar olur
ondan sonra efendim
ölür

[Bu mesaj CwzX tarafından 03 Şubat 2005 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 03 Şubat 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
Şaka di mi bu ?

Tabi canım şakadır şaka..

sen öle san =P
bizim tv kanalları acaip yaratıcı hiç boş durmuorlar.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
sessizce çal benim için!!

Sosyal ağlarda paylaş

Konuşmayın bile hakkında ya. Bunun sonu yok.

OHH REYTİNG REYTİNG EHİHİHEHİ! diye geniş deri koltuğunda oturan hibinoları da beslemeyelim ot bok seyrederek.

Taraf olalım, tavır koyalım. "Amaaan nolcek iki bakarım seviye ne düşücek öyle be" diye takılırsanız sonra takıyolar aynen.

Semra hanım sağolsun bu programlar bitmez artık.[signature][hline]Hatırlar mısın bir aralar OSI' de etrafa para saçan onurlu bi mage vardı.... VERİN LAN PARALARI GERİ!

Trust in my self-righteous suicide.
I cry, when angels deserve to die.

Phann
- Exca/Hib

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...