Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chelsea ve Cech !

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Sen benim had sınırLarımda nöbet mi tutuyorsun ?

AnLamsız anLamsız konuşmayın , her Lafı üzerinize aLınacaksanız , her Laftan kendinize pay çıkaracaksınız diye susacakmıyız.
Doğru biLdiğim herşeyi SONUNA kadar AÇIK ve NET SÖYLERİM

Buyur bir daha söyLüyorum ;

PARAYLA AKIL , FİKİR , BEYİN ALINMAZ. ALınsa biLe en fazLa saLatası aLınır. O da bir öğün karın doyurur.

Herkes istediği payı kendine aLsın.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

söyLediğim söz GENEL bir sözdür , ne anti febe ne de anti biLmem ne takımı kapsamaz. Bir daha söyLüyorum ;

PARAYLA ŞAMPİYONLUK ALABİLİRİSİNİZ AMA BEYİN ASLA !!!

Bunun neresinde anti febe ya da anti hangi takım var söyLermisiniz ? Ben birşey söyLüyorsam eğer herkes benim ne demek istediğimi DOĞRU ANLAMAK zorunda , işine geLdiği gibi anLama Lüksünü kimseye vermiyorum. Ha anLamıyorsa bana sorsun anLatana kadar bıkmadan usanmadan cevap veririm.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Mave allah sana bu halinle yaşama lüksünü vermiş bence sen fazla zorlama hala tetikleyici huzur bozucu konusuyorsun.
Insanlar burdan tartismayi uzaklastırmak istedikce bu senin emellerine ters düşüyor heralde. Azmodai seni gayet normal ve haklı bir sekilde uyarmıs. Olay cıkarmak herzaman kufur ederek olmuyor. Senin yapmaya calistigin küfür etmektende öte birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

forum sayfaLarında tartışma oLmayacak , çok iLginç doğrusu
sakın senin şu tartışma diyerek kastetmeye çaLıştığın şey kavga oLmasın ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de feneri tutanlar sanki fenerin parası kendi parasıymış gibi :"bizde para var sizde para yok muhazuhaemahu" tarzı mesajlar yazıyo ya,favorim o mesajlar.Yani Allah akıl,fikir vb. bu insanlara lazım olan şeyleri en kısa sürede verir umarım.
Chelseaye gelince de dün patladı zaten.James rules
Sosyal ağlarda paylaş

Mave her fikir ayriligini konusmaya tartisma denmez.
Daha dogrusu densebile türkçede bir kelime okadar cok benzer ama aynı olmayan anlamda kullanılıyorki karışıyor. O açıdan öyle söyledim neyse uzatmanın anlamı yok. Boşverelim gitsin. Ben silvaras arada evde değilim.

[Bu mesaj wwish tarafından 07 Şubat 2005 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 07 Şubat 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
söyLediğim söz GENEL bir sözdür , ne anti febe ne de anti biLmem ne takımı kapsamaz. Bir daha söyLüyorum ;

PARAYLA ŞAMPİYONLUK ALABİLİRİSİNİZ AMA BEYİN ASLA !!!

Bunun neresinde anti febe ya da anti hangi takım var söyLermisiniz ? Ben birşey söyLüyorsam eğer herkes benim ne demek istediğimi DOĞRU ANLAMAK zorunda , işine geLdiği gibi anLama Lüksünü kimseye vermiyorum. Ha anLamıyorsa bana sorsun anLatana kadar bıkmadan usanmadan cevap veririm.

ya dün gece bıraktım gittim konuşuyodun geldim hala konuşuyorsun...
amacın ne senin anlayamadım ne tahrik ediyorsun insanları.[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL
Anelka at the double as City win 4-0

Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 09 Şubat 2005 00:15 tarihinde demiş ki:
Bu sene butun kupaları kaldırır bu takım.

O da zor. Ingiltere'deki kupalarda hic belli olmuyor ne olacagi... $ampiyonlar Ligi'nde ise daha gecmeleri gereken bir Barcelona engeli var ki sonrasi da $upheli...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...