Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOHACK KOHACK KOHACK

silentagony

Öne çıkan mesajlar

oltayı attın lamermi yakalamaya çalışıyorsun?

biz logout olunca eline ne geçecek? :hmm:

status bardan http://my.paticik.com/logout.php adresinide silebiliyormusun bari?
[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 08 Şubat 2005 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

frp master zamanında soyle yukarıya bir sticky eklemis:

Hepinize merhaba KO-oyuncuları,arkadaşlar forumlarımız kirlenmeye başladı her ne kadar ben gösterimden kaldırmaya,çok hatalı bulduğum kişileri paticik.com forumlarından uzaklaştırsamda hala bu kirlilik devam ediyor...Lütfen bundan sonra ne KOHACK hakkında nede KO'da çakallık yapma hakkında topic açmayın,açılan kişilerinde topicine msg atmayın,aksi taktirde bu kişi ile birlikte sizde forumdan uzaklaştırılacaksınız...Ayrıca forumlarda arama yapmadan( bknz:Tick ) konu açmamaya özen gösteriniz,hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum...

nolması lazım bu durumda..
Sosyal ağlarda paylaş

Her şey bitti gelin şimdi bu adama b.k tın. Burası forum geikte olur ciddi tartışmada. Hem ciddi tartışmalarıda gördük her seferinde biri banlandı... O yüzden biz geik le kalalım bence.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 09 Şubat 2005 12:48 tarihinde demiş ki:
Her şey bitti gelin şimdi bu adama b.k tın. Burası forum geikte olur ciddi tartışmada. Hem ciddi tartışmalarıda gördük her seferinde biri banlandı... O yüzden biz geik le kalalım bence.

:tup:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

inanın hiç umurumda değil bu forumdan ya da herhangi bi yerden banlanmak ama böyle bi sebep için banlanmak cok komik geldi bana acıkcası milletin verdigi keyloggerlı download linklerini iceren konuları acan denyolar forumda dursun, o hack sitelerini fellik fellik arayan denyolar forumda dursun, oof her neyse niye uzatıyosam boyle sayılabilecek daha cok insani özelliğe sahip insan var bu forumda onlar dursun beni banlayın u-mu-rum-da değil
destek verenlere, kohack arayanlara bu forumda ne olması gerektiğinin farkına varanlara (logout tan bahsediyorum) mizahtan anlayanlara teşekkürler ve amaçları gercekten kohack i download edipte oyunun a.k'ya devam ediceklere ise ... yeterde artar bile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...