Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

80630 daveti..

narin

Öne çıkan mesajlar

80630.com muş.. İlk izlenimlerime göre sanki phpBB forumu almışlarda değiştirmişler members bölmünde..

Her neyse.. Son zamanlarda site içeriğinden çok, "invite only community" ler pek popüler oldu.. Herkes bir davet manyaklığında.[signature][hline]If you want to travel around the world and be invited to speak at a lot
of different places, just write a Unix operating system.
-- Linus Torvalds

Yeniden : http://www.ethernass.com ( .org, .net )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Her neyse.. Son zamanlarda site içeriğinden çok, "invite only community" ler pek popüler oldu.. Herkes bir davet manyaklığında.

aslında böylesi daha iyi[signature][hline] Sözlük |~| Mail |~| Msn |~| Icq |~| Info
Bazı Şeyler İçin İyi Olmak Yetmiyormuş Sevilmek İçin , Aşk İçin İyi Olmak Yetmiyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

orda olan kullanicilar dogruysa resimleri filam hepsi tikky masallah =) bide bi güsellerki sormayin erkekleride kizlarida :P[signature][hline]Time for lust time for lie
Time to kiss your life goodbye
Send me money send me green
Heaven you will meet
Make a contributiona nd you'll get the better seat
Bow to leper messiah
Sosyal ağlarda paylaş

bir arkadaş bana site açığından üyelik almış pm'den vermişti girdim biraz forumlarını okudum üyeliğim onaylanması gerekiyormuş ama pek bir şey yok avp'nin dediğine ise sonuna kadar katılıyorum :)
son 20 üye diye bir bölümü var 18 tanesi hep kız nerede ise hepsininde maşallahı var :)
yalnız millet acaip post kasıyor orada euhe
bu arada üyeliğimde onaylanmadı silmişler.:([signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
Sonrada aynı güneş ısıtır senide benide kime ne?
[code=php][/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
prozzak, 02 Şubat 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
ya kardeşim yonjanın forumlusu işte amma sorun etti paticik alemi kendine

Katılmamak elde değil.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha bayagi bir uretmissiniz site hakkinda. ben zamaninda girmedim gruba. galiba uye cagirinca puan topluyormussun o yuzden cagirmislar. neyse simdi adsl aldim netteyim hep. gireyim dedim sari katlilarmis. baktim ki herkes davetiye bekliyoo burada da. ama bence davet edeni de cezalandirma sistemi basarili olmus. neyse davet edebilecek var midir. uslu durucam soz :) bir de ac90 var orasi da davetiyeli ama 80630 daha aktifmis o yuzden onu da merak ettim. ama sizin tanimlamalariniz pek bana anlatilana benzemiyor :p. neyse boyle iste...
Sosyal ağlarda paylaş

davetiye sistemi baştan gereksiz bişey bence.
reina kapısında üstüne başına bakıp içeri alan veya almayan herifler gibi bu ne?
ben seni beğenmedim, onaylamadım git.
ki neye göre üyeliğini kabul ediyorlar veya etmiyorlar onu da anlamış değilim.[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

Erkek davet ederseniz sarı kart görüyorsunuz. :) Çok yozlaşmış bir ortam pek tavsiye etmem. İlla gircem kızlara bakcam bıyık kıvırcam derseniz bilemem.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...